Кладионица

  1. izijem ubiće ih zlatna država, još se nisi otreznio od vina..

  2. TRPAJTE NA MEMFIS KVOTA 3,15 NE IGRA NIKO ZA PELIKANSE, SAMO DEJVIS KOJI JE SINOC IGRAO 40MIN I VUCE POVREDU OSTALI SVI OUT

  3. makar kontrahendikep uzmite

  4. nemam nista na racunu, boli me kurac. nisam hteo da uplacujem nista ocu sutra da zategnem detroita bas jako

  5. a jebote je l si morao sad me grize savest i moracu da pratim celu noc a ranim ujutru

  6. ja i nikolas smo svratili u jedan manastir

  7. nikolas: prelepo je, monasi su lepo sredili travnjak
    ja: da bas je divno, idem napuniti balon svete vode

  8. Za 30 k će me najverovatnije samo sjebati govnarski kepec Čović usta ga jebem

    Nikolas.
    FMP - CZV 149.5 +
    Čović 11.5 +
    Rebec 11.5 +
    Atlanta 1
    Lav 18.5 +
    Lopez 19.5 +

    pre 12 sati

  9. E jbg steta bas, ja nikad vise aba ligu na tiket, danas me povuklo da odigram cebulara i odlicno ispade, sad ne bih ni cekao nba..

    Samo se nadam da stize umor NO da ce ih resiti memfis u 3. I 4.

  10. Arm pogodi koga sam prepisao sa tvog tiketa gde imaš trojicu igrača xD

  11. Klarksona nesrecnika? :D

  12. Obrvu šugavu, proklet da je. Dao 3 poena za poluvreme :/
    Čekam ga isto za preko 30k, dodao sam njega i Mekoluma na ovaj tiket gde me oborila smradina Čović

  13. Pa ja sam ga minus igrao jbt :D
    Ide na gasola, igrao sinoc 40min, protiv memfisa nikad nije presao granicu

    Evo ga lebron presao 25, obrva ako da 27 u drugom neka ide zivot ja se ne zurim dobijam ponekad nekad izgubim
    I cekam samo klarksona nesrecu od pola 5 za onih 10000, bilo bi lepo stvarno al on me je najvise i plasio.. Nadam se kad me trgne adrenalin zbog tiketa oko 8 kad polumrtav pogledam telefon da ce pisati vise od 16 poena stvrno bi lepo bilo :D

  14. Dejvis odmah roknuo 7 poena za 3min joj nema,jos spavanja

  15. 15 u trecoj aaa izgorecu ako predje

  16. Hahah produžeci ajmo međedi

  17. Sad ce obojicu da nas sjebe. Dejvis na 35 da zavrsi jebem ti sve u picku materinh kakvo su vodjstvo imali i oderu ih u 4. Ovi invlaidi

  18. Sad ce ovi faulove i ode over sa 3 poena na poluvremenu pa jebem ti bre sve u picku materinu ne da ide pauza nego mi se zgadilo sve, izvini brate za memfis vidis da su invalidi jebeni

  19. Ne jos jedan produzetak pa kako pa necu preziveti jebeno aoooooooooooooooooo

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.