Кладионица

  1. To sa dignutim kurcem je bas upecatljiva scena haha. Najvise me zanima koji cin je doveo do tvog ispoljavanja agresije?

  2. Bruklin - Vašington manje od 223.5 poena

  3. Surduknula mu kurčeganju u bulju, e tad mu je došlo iz dupeta u glavu hahahah i onda je počeo da je mlati po putu xdd

  4. pa kurton je bio okidac

  5. Inače, ja ne znam tu priču, pa bi mogao to detaljnije da podeliš s nama.

  6. Galinari 17.5 -
    Gortat 13.5 -
    Kerol 10.5 -
    Rodrigez 8.5 -

  7. pa ti si coa vec doneo zakljucak ne moram da ti pricam >:p

  8. nikolase sprdas li se opet?

  9. Gortat 13.5 -

    Mahinmi je povređen te će Gortat igrati milion minuta, pa bih ja lično izbegavao ovaj tip. Pozdrav!

  10. ma sprda se nikolas sto posto udarila mu slava u glavu sinoc sam puko pesto kinti o posle kaze zajebavao se

  11. opa braco, ocete li enbieja veceras da useremo ko stoka

  12. Kosovac zauzeto
    nikolase sprdas li se opet?

    http://i.imgur.com/FyebSqu.png

  13. @izijem pa kad nista nisi pogodio od pocetka sezone xd

  14. bio sam sa nikolasom na veceri malopre, nasli se u gradu i kao gde cemo sta cemo ajmo u maderu dobro ajde. Sedamo nikolas sta ces sta ces ti ne znam, ocemo po corbicu prvo moze. sta cemo za pice gospodo. ja cu vino nikolas isto. posle ja sam narucio pastu od pecuraka a nikola vozic od rostilja. Kada smo sve to pojeli popili smo 2l vina. Napokon izlazimo iz restorana.

  15. trebalo je ti da rekneš kao u filmovima "shvatiću to kao da"

    EDIT: nestade flipsov komentar pa da ovo ne bude potpuno idiotski, da dodam

    Juta 2, Nju Orleans 1, Hauard +

    probati eventualno ikseve u Atlanti, Milvokiju, Dalasu

  16. bandi slusaj ovo INDIANA H2!

  17. ne znam baš, sinoć pokidali, večeras možda useru epski, tu da moram nešto da igram udario bih mali hendi na GSW

  18. po meni su oni prelepa ekipa. Podsecaju me na dalas 11-12, napravice problem svakom u po i po meni oni mogu do titule...pitanje je samo kada ce poceti bas da kidaju, i moguce da je okidac bila ova utakmica sa LAC 7 igraca je imalo 10+..tako da ocekujte da ce slomiti golden stejt veceras a hendikep je meni igra dana

  19. I ja mislim da mogu bolje no što igraju, mada titula nikako

    a Dejvis bi mogao da odmori večeras, mala je kvota za rizik ako ne igra hmm

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.