Кладионица

  1. Kako bih voleo da je onako ko prosle nedelje hahaha

  2. Pa na holandiju 2 se sam 2+pp igra jbg

  3. a ja ga zaokružio u 40.minutu na 1:1 hahaha nema bre, život je prevara lepo kaže armin

  4. tomic 4
    nedovic 10
    musli 6

  5. Ma gledam na tv-u sad al fala brt

    Barcokas ima da dobije infarkt ove sezone lol sta rade ovi debili

  6. Laval govnar zakucao na tačno 10 poena, a imao je 8 na poluvremenu

    Nikolas.
    Dubljevic 12.5 +
    Laval 10.5 +
    Barsa 1
    Dunav 62.5 -

    pre 5 sati

  7. Takoje nedovicu srbine!

  8. Hendikep zapad
    Hendikep usa
    Tomas skill challenge
    Tompson trojke

    Da se prati vikend, u planetewinu imate da vezujete

    Mvp valjda moze samo singl tu vredi pokusati davisa, zakucavanja nisu vredna rizika gordona na 1,5

  9. Kakva jebeno staromodna fotka, tiket ko na papirusu da je guščijim perom rađen.

    U kojoj vukojebini živiš ti, je l ti priznaju kad izađeš tiket ili moraš kod glavnog kmeta u selu da nosiš darove da bi ti udario voštani pečat da se ne baviš jebenim veštičarenjem!

  10. Cao tilmo popusis mi kurac

  11. Ne znam jesi ti poceo da volis da mi se tako s vremena na vreme obesis na kurac pa cekas svrs da se skines

  12. Tilmo kako su te zvali kad si imao 18?

  13. Dionisijo, sramota jbg.

  14. Njega niko nije ni zvao sk sk skeeeeech

  15. Izvini brate, nisam imao lose namere.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.