Кладионица

  1. kozer ili nabije 20+ poena ili se upuva skroz

  2. Armin možda zna, i on je uplaćivao na h1 i minus, samo odvojeno, armine, je l' kvota 1 i kotebe?

  3. Ima poneki promašaj, Nikolase, ali ko da je bitno haha. Ko ti još ostao, Dubljević, Birčević?

  4. Coa ja sam imao poene manje u maxbetu, isto mi poništili

  5. Dubljević, Birčević, Koponen

  6. Inače za Partizan izgleda ne igraju Hečer, Vanja Marinković, Koprivica, Andrić

  7. Ova informacija me donekle raduje jer ću sad da zategnem sve na veličkovića ako je tačno, ali onda neki h1, m? Dajte vi što bolje poznajete partizan nekog od igrača.

    I daj lečki čim doznaš da je tačno, potvrdi, ima 3 minuta.

  8. Mlatoni, ti imao samo to na tiketu? Jesi li se žalio onda?

  9. Ratkovica minus je solidna sigurica

  10. Ma ne igraju sigurno, nisu ni u protokolu
    http://static.mondo.rs/Picture/592854/jpeg/Protokol.jpg
    Mislim Andrić jeste, ali kao neće ni on da igra

  11. Imao sam i Unikahu h2 uz to, to sam pao ranije pa nisam ni gledao status tiketa, tek sad sam proverio kad si ti pitao

  12. Ja na papiru imao ne znam jbg, uglavnom bacio sam tiket MAJKU IM JEBEM AAAAAA

  13. Hahhah iskopao sam ga, razmazano od jajeta ono malo sto ostane u ljusci probacu da ga osusim, e sad ako u planetu priznaju u kurac xd

  14. Proveri ga na statusu tiketa ako imaju na sajtu ono za proveru, i prepiši serijski broj i dovoljno je ako je već usran

  15. Ma bitno se kod tiketa vidi, ne treba ti nista vise

  16. Evo imaju proveru tiketa GUBITAN

    MOJ ZIVOT JE JEBENO GUBITAN

  17. http://vukajlija.com/forum/teme/1186-kladionica?strana=3460#post_3713429
    Je l neko ispratio ovo remek delo? Izašao i K/Hozer, ostali Birčević, Koponen i Dubljević

  18. Tu minus imaš ili je to onaj sa H1? Očito da su samo minus iz nekog razloga poništili u maksbetu i sokeru, baš ne znam što.

    Možda debili nisu znali da se igra na 40 minuta, a ne 48 (nisam ni ja, pošteno), pa poništavali sve kad su videli zajeb.

  19. Pozovi ih da ih pitas pa nek ti uzmu i to malo crkavice hahaha

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.