Prijava

E jbg

Boga nema da ih dobiju sa 25 a ni da indijana ponovi ovo poluvreme, cenim da ce sada da se muce u napadu svi osim dzordza

Pogledajte molim vas averidže na Nba temi i raspravu propada nba nema odbrane harden i vestbruk divljaci i nikakvi igrači gsw odvratan tim, sve u paketu

Gsw nije odvratan, samo kari

Rekoh ja da klivlend spusta ovo(mada nije neka nauka xd)

Lol Kari, totalno normalan lik. Lepo reci mrzim ga jer je umetnik košarke

Ne sporim mu kvalitet al mi je odvratan. I mesi mi je odvratan isto, eto neka paralela.

Odlična paralela zapravo.
Dva najnormalnija lika virtuoza koje mrziš jer si srpski seljak kojem su oni "lepršave pičke"

Armine nema nama kurca od ovog tarnera pošto je jang odlučio da uhvati svaku loptu u trećoj četvrtini

Pickice malene su oni eto sta su

Pogodim pluseve na lebrona, dzordza, minuseve na kajrija i montu elisa(ako ne da kos u ovih 50 sekundi a nije ni na terenu), veliki hendikep na indijanu(ako ne prebace 7 sad jbg) i lu uzme i igra bez lava celo poluvreme i naravno da nije dao jos 6 koliko mu fali. Pa u picku materinu

Na drugom tiketu padam samo irvinga asistencije vise od 5,5(ima 4) jer ni on nije igrao celo poluvreme. Koji kurac bre vise
Edit: ovaj prvi je bez lebrona, on mi je na ovom drugom

Necu da navijam ni za produzetak jer ce ko za kurac da udje lav i da 5p ili jos gore da da 6 a onda udje monta i utera mi kurac

Narkomani kladioničarski

Ne mogu vise ovako ne mogu

Ne pomažu tablete uz sav alkohol

cibalia slaven belupo.
izgleda da je cibalia u teskom kurcu.pobegao sponzor,nemaju ni za vodu i sl.
cibalia u poslednjih 30 tekmi ima jednu pobedu.par nekih neresenih i ostalo porazi.a i te neresene bile odavno.gube sve u poslednjih par meseci.nije ni slaven bog zna sta,al oni igraju poraz-neresena u proseku poslednjih 10 tekmi.te neresene gotovo uvek budu sa golovima.ne verujem da ce izgubiti od tima koji ima u poslednjih 18 tekmi jednu neresenu i 17 poraza. u mocart x2 2+ 1.65

Jedan jebenu gol kinezi nisu dali pa majku vam jebem i ligu u picku i sve

Hahaha ma sad vec lazes : D

vidim nešto te ne ide ovih mjeseci ali samo istraj u svojim namjerama armine, kad-tad će ti se želje ostvariti ;-)

Msm da igrad kineze ne da nisu dali ni jedan xd

Pa jedini sad igraju jbg dodao sam i singapur na 100 kinti da pratim cisto i dodam kinezima neku kurvu da dobija prvi set i odma gubi na svoj servis a kvota 1,3 hah pa jbt