Prijava

Hvala tenor druze jedno je sigurno necu odustati

Printezis 14.5+
Danston 9.5+
Grejndžer 9.5-
Žižić 7.5-
Vonamejker 17.5+

Ajmo zajednički jedan gomna

Danston 9.5+ od mene

armin ne mora da kači ništa

Nakjuce jebo nba, prekjuce jebo ls i juce jebeni trener klivlenda pisam mu se u usta dva tiketa mi majmun sjebe 47k ukupno mogao sam biti u seriji tri dana a znamo sta to znaci jebi karaj prdi
Al jebacemo ih danas pazite sad ovu pesmu u sl spotu

svakako bi moj predlog bio danston minus tako da briga me bas..

E a cuo sam danas neku pesmu odmah sam se armina setio verovali ili ne al boga nema da je nadjem, toliko je poznata fazon xd

keln hofenhajm golovi.
moze tu i hofenhajm iznenaditi.2 i 3 +
slaven iz x.i lepa kvota.nazidati jos necega i uzeti milione.

Ne brt ide nesto "prokleti ruletu opet se zavrti...kad puknem uzecu jos zetona..." na kraju refrena malo usere pa pomene neku picku al bez toga je bas armin pesma
(prvi stih ovaj ide bas tako a ovaj posle i ne bas tako zab sam sada)

Inace onaj dr. Nowitzki sto vodi "NBA - tipovi, analize, prijedlozi" na fb isto Armin zove se. Eto fun fact.

terminator2016
34 minutes ago
Danas je covek odigrao 3 singl tiketa od po 5000 din. na mec Auxer -Tours Francuska druga liga, na sva tri tiketa igrao je prelaz 2-X . Pitam ga zbog cega stavlja to, covek kaze ima dojavu, ja licno u te dojave ne verujem i mislim da su to obicne prevare ali sam ispratio sa 300 din. , pa evo ako neko hoce da proba neka uplati nesto sitno. i ne stavljajte velike pare verovatno je prevara kao i milion puta do sada. ali moze da se isprati sa 200 kinte. Show less

coakg, daj neke fikseve za danas

je l zensko peva je l narodnjak stsa je moramo naci to

https://www.youtube.com/watch?v=UCrQ4qvH9xA

jer vi ste meni jedini dom,
drugovi moji, hvala za to <3

Ps "Orfanela kad bi htela" da nije?

slavko banjac gospodin veliki