Prijava

Ma jok, nisam izašao iz kuće ceo dan, okačiću ako budem išao sig

Ne igra Rondo!

Boston 2 Boston 2 kazu ista je ko ja

Danas mi isekli internet, digitalnu tv i fiksni, nisam sbb platio dva meseca, prokock'o, srećom ostali analogni kanali makar da se prati basket večeras, otac ćuti majka lomi ruke, i šapće mi nježno k'o djetetu mili sine nema sreće lude, nije Điđi jedini na svetu

Sjajno, znaci on uhvacen!

Inace, i ja se slazem Boston 2, al to nisam hteo da pisem ova tema maler je

Da, rondo je tu bas onako bitan faktor

opauciti-tucati spiderman-a.

He deals the cards as a meditation
And those he plays never suspect
He doesn't play for the money he wins
He don't play for respect

He deals the cards to find the answer
The sacred geometry of chance
The hidden law of a probable outcome
The numbers lead a dance

Evo mišo moj:
Oly 1 i 154.5 -
Darušafaka 77.5 -
Braun 11.5 +
Vonamejker 17.5 -
Ajon 10.5 +
Birč 6.5 -

Ispratio sam onaj okser 2-x i vezao sa bostonom čisto da ne kukam ako dođe, ko mu jebe mater.

pozdrav braco nisam mogao da budem aktivan 5 dana stislo me je, vratio sam se za nocas al horford ++++

Jel to bre evroliga danas???

Pa jebi se, imam još 200din na računu, to taman za tiket jedan noćas.
Mada svejedno padaš na Vonamejkera.

Ne kladim se više

sta to seres pseto ja napisao al horford i da sam imao problema u rl, ti napises kao evroliga se igra nocas

Hahahahaah dostigao sam novi nivo prevare pisem uskoro

Gledam listu u pinnu i vidim nekog bednika balbay neki jebeni 1,5 granica i ismejem se, reko daj da vidim sta je radio proslu 7min 0 suteva hah reko sta ti igras druze nista picim sastavljam i posle roknem mesano euroliga i nba i sve sam stavio sa ove u 9 i bacim pogled opet na ove u 8 i opet vidim bednika reko ajde u picku materinu bar ce biti zanimljivo i stavim i njega... To je bilo 10 do 8 i nista odem da uzmem nesto da jedem uz utakmicu i dok cekam na kasi vadim telefon ono 8:02 reko pocelo oh, palim sofascore 0:2 za efes kliknem da vidim ko je dao balbay jebeni ahhahah sta ces druze u prvoj postavi mamu ti jebem pa kakve su lazi ovo prvi napad fazon, msm kvota je tu skoro 200 fazon boli me kurac palo bi svakako al tako da me lazu pa jbt

Danston vec presao nadam se da je neko ispratio