Prijava

ma brate vikendom namlatis par tiketa sa finog kvotom i na euro dva uloga i bol u kurcu

pusti kockanje, gubljenje para, vremena i živaca

Ok brt fala

A vidim ima nesto i za grina i paculiju sta za njih kazu jel igraju?

Izgleda da neće i Pačulija(sjebo petu), a za Grina ne znam.

Paculija ne igra, Kavai ne igra grin nema info znaci igra 99%, Iguadala isto upitan kao kako seru samo nerealno

Ocu oldridza i simonsa pluseve i hendikep gsw jer nema lenarda...dajte nekoga iz gsw aj ti armime ti si mi najsigurniji

Deset kvota na tri soma leglo bi mi samo tako

Jedan jebeni gol nije pao za 20min drugog poluvremena na mojim utakmicama pa dokle ovako pa bar malo realnosti jebene daj

Neam pojma brate, skokove bi grina al ti ne igras to

Ja se lomim da odigram Gasola 2.5 asistencije plus stavili haha, pa Brancilo bi to prebacio

Ja simonsa ne bih jer ga nesto generalno ne varim, a igram LMA iako su jebeno 21.5 stavili. Poene uk na mecu plus cu igrati, H ne znam ni koliki je necu da ga igram

Klej T minus komotno moze

H su digli na 8,5 oldridza digli na 21,5 simonsa digli na 13,5 koje lopovcine lopovske sve najgore im u zivotu zelim

Zasto klej minus jebo te leb njega sam izabrao za plus

Reko bice BO a on igra sa rezervnom postavom uvek. Mada time sam se vodio i onomad kad je on cou i mene isprco

Celu sezonu ako igram Kleja igram ga minus, ako neko ispasta zbog Durentule on ispasta jebiga, ali solidno pogadjam ja iskuliraj mene video si juce kazem Teo povredjen minus, on u minuti da 3 trojke pred kraj trece cetvrtine, to nije uradio u zivotu jebenom prevare

Pa i mene srusio za 30k sa tim trojkama i ona tri bacanja

Ma bezi nerealno, jos usao u sedmom minutu fazon, ja ono kao super nece ni igrati preko 15 min. znaci da razigra malo bagru ostalu, sve kul, on majmun napinjao ko lud. Zato su i poduvali i ako su slepcine.

Po meni vrlo za ocekivati bi trebalo biti plus, prve dve su dosle plus, debeo plus, ne igra Kavai sto jeste da opada napadacki SA al GSWu se otvara mnogo vise u napadu da sipa. A igra se u SA, jebiga davace vise nego sto bi dali tamo. I ne smeju da dozvole opet sramotu 136:100, jebeni Bruklin postadose. Plus, moj favorit za veceras.

sta pisete ovolike postove, jebem vas pisite manje i sazeto ako vam nije problem !!

A napisem recenicu pa nesto pricam u rl pa nastavim pa opet i onda vrv 7 puta kazem isto, al mi se jebe da pravim MEKO ŠTIVO

Oprosti izvini, znaj da nikad necu biti taj

Čovek koji te voli Izijem je moj