Prijava

Sedou mun hahaha ovo je u rangu dekija andjela smrti xd

Bejbi ven d lajts gou aut xD

Jao ljudi što mi je žao što nisam stigao da uhvatim sliku jednu pre 15-ak dana bila bi talija ove teme sig kao marina tadić, dva objekta jedan do drugog i na jednom piše "market nicolas" a na drugom "vila dionisos" haha bacili se momci u biznis po grčkim ostrvima batalili kladionice i sve a ja i izijemov brat gledamo i smejemo se :D

Majmune ja pomislio jebo si nesto kvalitetno kako si poceo sa postom

Ne vredi brt nikad covek od tebe. Cak si i sa izijemovim bratom bio a on je mnoge preobratio, cuo sam cak i da ce jedan zmaj uskoro poleteti uz njegovu pomoc

александаркг
Pa i ja sam to pomislio...

hahahaha

hahaha jao aleksandrekg

Odose tackice jebem ti nebo sta je zivot jedan dan si tu sutra vec nisi...pa vise bih voleo da je neko tipa zajk gekno nego ovo

karbag kopenhagen da domacin ne gubi.ne verujem da kopenhagen moze dobiti u gpstima.super kvota na 1. 1 ili 1x.
jang bojs i ceska moskva imaju potenicijala za golove.
karbag 1
apoel x
hofenhajm liverpul 3+
jang bojs ceska 3 + ili 2-4

ako stavim to kad sam igrao u suto more jedan tiket i pao sam na koritiba 3+ za 370 eur a ona bila 2-0 poluvreme to je 970 eur

u planetwinu jebate igra 1-3 gola drugo poluvreme sve 1,30-1,35 na engleze pa kako to moze da padne, nakrcas desetak tekmi i rokanje

https://image.prntscr.com/image/RMGEAzfPTLGPEaahnKp_9g.png
ovo cu da roknem sig, radjarde isprati me brate sad i ne moras nikad vise

dacu ti kod da se ne jebes sad sastavljanjem samo das kod i podignes pare vcrs oko pola 11, bar za 100din ajde ajde