Prijava

Sto planetwin ima u svakoj kladzi ovo.Evo u balkanbetu 1,28 ovde 1,30 jaka razlika

Planet daje bonuse drkacke

Bio danas na nudistickoj popio 12 piva jaoj ljudi show je bio mozete misliti

Ne mogu nikako da povežem to sa sobom, ali uvek sam imao želju da odem na nudističku plažu i moraću to da odradim makar na adi ciganliji među otromboljenim babuskerama i čilcima

ionako sam poznat kao kamikaza sa vukajlije koja ne preza od rizika i stavlja ne stotku, nego 250 dinara na predloge arming van buurenga

Nisam u grcci. Ok je, ima baba i deda naravno. Ima fazon roditelja sa decom(koji kurac jbt) a ima i mladih sreca pa se nekako odvojili svi pa su mladi tamo na kraju gde ima i da se pije. Sanker i konobarica goli isto lol do jaja je za one koji nemaju kompleks neke vrste. Lagano lik sa ribom na metar od mene i ona dodje za upaljac ja kao evo sprdali se posle nesto. Ja bio juce na dva sata i danas dosao opet u onom "mom" periodu od 12-16 kad svi misle da spavam, vrv cu i sutra otici
Edit: kad kazem bio juce mislim bio juce prvi put u zivotu, prijatno sam iznenadjen zbog vise stvari. Prvo mirno je dosta, drugo bistra voda, trece nema sabanskog merenja kurca po plazi jer eto vec se vidi kurac, ribe neisfolirane, nema slikanja za sta se vec sada slika, nema krofni, majmuna, kamila i pickih materinih, ne sedis u mokrom sortsu kad izadjes iz vode, kad iscimas ribu vec si je video golu pa se ne femka previse, ima svingera...ma do jaja jbg krivo mi sto rabije nisam resio da probam

Au batke, to su ozbiljne pare već za baciti u bunar, baš dosta rizikuješ. Veće su ti šanse za dobitak bile da si to dao nekom cigančetu što prosi pa da ono poraste i postane milioner za 20 godina, te da te se seti i pokloni ti kuću posle jer si mu se našao u teškim trenucima

Elem:
Hofenhajm gg3+
Sporting 1i2-3
Jang Bojs 1x i 2+
Derbi 1
Lids gg

Kilograme, prepisao sam hofenhajm od tebe majmune jedino mi to za sada ne ide.

Na ovom forumu samo treba poštovati 2 pravila:

1. nikada nemoj da pratiš aleksandra kilograma i armina
2. poštuj prvo pravilo

hahaha vidljiv je kilogramov uticaj na izvodjenje penala ovde
https://www.youtube.com/watch?v=I5Fm6VIV_MU

evo ga liverpul pa nemoj nikada sumnjati u mog prijatelja aleksandra ! :)

aco moramo se udruziti protiv kajgane mada ne znam kako sam usao u trku sa vama dvojicom uopste al sta je tu je

radju i meni ide sve odlicno za sad, a kako i nece kad cekamo samo drugo poluvreme hahahahaha :D :D :D:D

Papet prepisao si ti moj kurac kad sam ga okačio u 20:43!!!

posto sam na racunu odigrao

Papet je haker ko i ja xd

Arm zato odigras sve 0-2 i imas dobitni tiket odmah a ako padne posle to je vec jbg losa sreca xd