Prijava

sta je ovo radjarde sto si mi poslao jebeno, ako otvorim oce neki virus sa likom tvoje brace

Evo i jedna lepa vest da ne bude da su samo ruzne vesti padovi i stative, nasao sam devojku autoru dukka i rekla je da je lep

daj da vidimo kakva je postuj ovde

Glupo da postujem sliku njegove devojke brt. Imam sliku i kosovara n-1 pa je ne postujem

daj mi pseto sliku duke i njegove nove devojke u inbox

Hoces sliku mene i moje devojke dok je drzim za sisu?

izijem flips

sta je ovo radjarde sto si mi poslao jebeno, ako otvorim oce neki virus sa likom tvoje brace

jok bre, najobičniji bezbedan link za skidanje amar gile apokalipse u visokom kvalitetu

Zivojin Misic

Glupo da postujem sliku njegove devojke brt. Imam sliku i kosovara n-1 pa je ne postujem

ko je ovaj drugi s kraja kosovar

Pa coa je drugi odpozadi, poslednji je pristevac jer se slizao sa paninarom i dilan dogom, velicao crnu goru i izjasnjavao se kao crnogorac

па да ја сам нормално н-1 јер се не изјашњавам као косовар а ипак имам косоварске крви, па је логично да будем ту на претпоследњем месту, и сам сам прихватио да сам последњи па смо онда установили да је ипак приштевац чак и иза мене.

а брт та слика коју имаш је вероватно минимум 6-7 година стара, не знам која је тачно, послаћу ти нешта новије ако ћеш да делиш

Mozda bi bilo bolje da ne pise na zidu to sto pise al jebiga, znam da sam nisko na spisku na koje treba coa da se ljuti

A i ja sam danas ko na kurac ceo dan, raspolozenje mi islo od +100 do -8582 i nazad. Trenutno je oko -23.7 prastaj

daj sta god imas

Hahahaha

Haha pa rekao sam da necu da delim. Al mozes da posaljes ako imas deje gola xd

Zaklace me salke opet na gol,gol a ja budala udri

Pu pomrli svi Liverpulovci i Everton i Liverpul jebemti drzavu i ekipu dadose tolike pare ne mogu tandem Ake i Ibe da pobede o jebemt sve

Werder x-x najsigurniji tip godine

Everton najpostenija ekipa, ako su jaci pobede, nemas ti tu sta, kakvi kurac Ibe Ake i ostala bagra.

Svaka cast Evertonu, Liverpul najjaci grad ikad sig (sig)

Sad kad ga prime xd

Deki 50 e ili 5900 mi dodješ ne bude li najsigurniji

Pa gotova tekma brt 0-0