Prijava

Čemu se nadati kad Šomi igra tj ne igra na Real o čeme mi pričamo

A cekaj je l dao celzi gol u 95. minutu da me sjebe mars jebem vam sve i kladionicu ne igram vise

Nije poništili gol

Sad ja zvao Madrid rekao da pu pike ne važi jer namenio 15€ za mokri spid

sreća ,pa nisam odigrao šta sma naumio, ali opet jako loš dan

Ma nemoguće bre batke da nisi odigrao tiket od 10 'iljada daj bre ne zezaj nas ovde

Neko ozbiljan bi ti sad jebao majku u pičk* lažljivu i rekao ti da si govnar koga mesar jebe ceo mesec za pola tih para, ali ne i ja...

ahahhahah
aj lav ju aco

https://i.imgur.com/TTpwYn6.jpg

Neki zajednički tiket, hal prima u 89., a bajern ne usoeva da uvali jedan makar... Mada bi se bajern i branio, 3.5 kvota da ne daju gol kad je mančester već vodio sa 0:3, ali jbg sad.

Ovo ispod crveno je jugo, kao što se da primetiti baš je očuvan i na prodaju je, samo kažem...

Hocete ubuduce da se kladite kod mene? Dacu vam sve kvote za 0,1 vece nego u kladionicama xd

U jednom momentu je ovo parce papira vredelo vise nego taj jugo ispod pa ti vidi xd

Evo ja hoću tamo od početka EL, priložiću ti i depozit unapred od 4-5k

Haha, kvote veće za 0.1, ma može bre batke samo singlovi na igrače i ima da puca xd

Čuj više od juga, ja juga ne dam za dva ovakva papira xd

Za 2.2 već da xdd

Haha pa i sa singlovima na igrace bi bio u blagom minusu xdd al ne moze na +/- vece kvote jbg to je to

Uopste nije pitanje za koliko bi ga dao batke nego koliko vredi zmt
Edit: vec je pala cena sa 2,5 na 2,2 tiketa haha

ON TOPIC: keln se raspada jebeno, ne znam kvote al ako daju X2 nesto solidno ZASTO DA NE? Ili 2&2-3 npr

Oslabljena zvezda a ovi u punóm sastavu

Haha ma jok samo sam poštenjačina pa sam skontao da je pao evro i da moram prilagoditi cenu a ne kao naša govna od trgovaca xd

Pošteno, u ovom tiketu je bilo 400e, puta 2.2 je nekih 880, a ja ga cenim na 900, kao ono spustio bih za 20 da mi sad neko bane na vrata pa eto, ispravio se da ne bude posle "a jeste sad jugo 1000 evra, 2.5x400"...