Prijava

I mislim da se ova bolest ne leči jer znam koliko puta sam rekao neću više. Jedino mislim da može da se prestane kad čovek jednog dana nekim čudom ne ode u kladionicu i onda mu puca kurac da ode dan posle toga i tako batali

A pa onda se nisi zagovnao ako zelenaši nisu u priči bez brige, samo cepaj, evo vidiš arminga našeg, odnela kamata prste na rukama al' on i dalje ne popušta xd

I ona priča što su mi pričali moji kad budeš počeo da zarađuješ svoj dinar videćeš kako ćeš teško da ga trošiš. Ja bre kad primim platu prvo zapucam u kladionicu da uplatim pare na račun pa tek onda sve ostalo.

Hvala coa i ps. Iskuliraću najverovatnije ovih par dana pa će biti bolje

Dve stvari su mi trenutno na umu prva je kako nakon sto sam iznabadao lajv u balkabetu uzeo stotine k rsd, saljem po flasu moeta za svaki sto u kladzi 10k je flasa drze oni, hostese top picke ovlazile sledeca scena jednu od njih prcam u veceu, zatim posle 3am zakljucavaju vrata gase se kamere postaje privatna zurka, na stolu ispred tevea sa kerovima prcam jednu od hostesa dok u ruci drzim poluzguzvani tiket 3-5 kerovi najveci gubavci za soma kako kerovi upiru jace upirem i ja, dolaze ipak favoriti nista mala kucaj opet

Drugo je l znate ili ste culi mozda za nekog dedicu gastosa koji se vratio ovde krca nemacku penziju na kladzi ali samo igra nemce kao iz nekog principa najbolji su nemci to je fudbal nema tu sta hahha meni ovo nesto mnogo poznato a nzm takvog lika

Ipak je bolja ona prica o maksimali i privatnoj zurezi u mocartu

Ovo što kaže pedere Radmilo.
Ne duguješ zelenašima nisi u problemu. Ako odvajaš od usta za neki porok to je ok nisi dovoljno gladan jbg. Kad dodje porodica to je neka druga priča.
Imam druga jednog, jebež ga nikome nije najbolji a svima je dobar drug. I dobar lik ovako, duša
Dugovanje na kamatu je digao na lvl 99
Sad duguje tipa 18 k evra na 6 mesta. Vozi kamion preko, malo bude u Srbiji malo je i kući, vikend i ajd na utovar. Navikao je da živi s tim i jebe mu se. Jaku platu ima, u lovi je prošvercuje na turi 50 boxeva cigara ima kombinacije al ne on uzima i dalje. Skine na 10 pa zakuje na 30 i u krug. Treći drug prodao neku nasleđenu kuću i na moje oči mu davao 20 k da očisti. Kad vrati vratio ovom ne trebaju pare i uzeo je više
Lola je odbio ko mene kad neko ponudi cigaru i ja kažem neću brate imam, kašljem posle
Nas 5 skočilo da ga udavi da uzme. Kaze a šta da vraćam kad ću opet da zakucam za 20 dana
Kao da nema tu opciju u glavi. Ja dugujem kutiju cígara pa živ nisam ako ne stignem da platim u toj smeni jbt
Da l je to bol u kurcu ja ne znam. I da. Jedan lik kome i najviše duguje mu oprostio kamatu, glavnicu kad vrati vratio i to je to. Žao mu ga jebote. Kaze dosta je on dao, i nikad evro ni dan nije kasnio. Nerealno

Jedan lik kome i najviše duguje mu oprostio kamatu, glavnicu kad vrati vratio i to je to. Žao mu ga jebote. Kaze dosta je on dao, i nikad evro ni dan nije kasnio. Nerealno

Zamisli kad ti kamatar oprosti dug jbt. Ne volim ni ja da dugujem, al se uvek tako ispostavi da do plate ne mogu da ne dugujem nekome. Mada valjda je nama srbima to u genetskom kodu.

U svakom slučaju, mnogo se kockamo jebemu leba. Mora to da se smanji. Još sam očigledno nubara za klađenje.

Suština je u umerenosti, u svemu bukvalno, jelu, piću, kocki, pušenju, drogi, jebanju, samo smo mi imbecili pa ne znamo kad je granica i onda kad se

a popusi ti sa ovim tvojim stanovistem aleksandar

Врање 1
Верона 1Х
Игокеа 1

2.05 улог: два брата

Suština je u pretjerivanju, u svemu bukvalno, jelu, piću, kocki, pušenju, drogi, jebanju, samo smo mi imbecili pa znamo kad je granica i onda nam mrsko dati 1000 dinara umjesto 50 jebajga.

I ona priča što su mi pričali moji kad budeš počeo da zarađuješ svoj dinar videćeš kako ćeš teško da ga trošiš. Ja bre kad primim platu prvo zapucam u kladionicu da uplatim pare na račun pa tek onda sve ostalo.

сваки човек је за себе. ево, кладим се да ће армин чим заврши економију и почне да ради пореске ревизије и сл. за неке богате јевреје да заборави коцку у року од два дана.

to makaronac bravo majstore brate moj vidim

AAAAAN AAAAAAAAAN AAAAAAAAAAAN

Apropo ove price o kockanju, upravo me je na twitteru zapratio HercTime neki progam za odvikavanje o kockanju. Neretko sam cuo price kako ti na fejsu iskacu reklame o necemu o cemu pricas al nisam verovao. Sta je bre ovo? Ko me uhodi?

Ma ja sam ih zvao rekao im da ih trebas

Ne brate meni treba kvota 5.

Onda sačekaj petak, idi u planetwin, uzmi hendikep od 14.5 na barsu (oni valjda imaju milion hendikepa, a kapiram da će klasičan biti oko 6.5) i udri serafana + ako ne bude iznad 11.5 i molim lepo.

Kako ce svi da se izalecu na serafana a tomic odigra 20min. Usao je i na ovoj desetak minuta, na sledecoj ce vise sig(sig)

Ja cu od barse ko prosle godine 1 i minus, od pet pogodim jednu i u plusu sam a ako udju dve, tri ili 4 kidanje