Prijava

ee moj ti a nekad nisam spavao danima na kori hleba ziveo ali hustle nikad nije prestajao ali evo sada dzaba sve milion bih dao da mogu da se ispisam a da ne boli ko da mi igle zabadaju ne pravite moje greske

...нос увек пратио сунце... и никад јајара.

александаркг
...нос увек пратио сунце... и никад јајара.

Ovo Marko npr nikad neće moći da izgovori xd

Kazi mi koja ti je tajna sifra
Sa koliko nula cifra
Dodji uzmi i ne zuri
Vratices mi u naturi

kad me izroka kladionica kao nocas uzmem pa kucam na guglu dead animasl on the street i gledam te slike jedno pola sata

Usao u kladzu i na pultu neciji tiket, pa sam ga iskopiro samo. Pojma ti ja nemam sta je ovo.

https://beta.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa/1097-7717076-1554

jesi pokusao onu caku?

A nije to bas caka, treba 20% srece. :D

Mislim da cu sa cakom da napravim milione. Nisam krenuo jos, imao posla i danas. Mozda necu ni sutra, od utorka krecem.

Promenile se neke okolnosti, i dalje sreca na 20% al sigurnija fora oko cake.

Ne foliram, i glup sam sto uopste pricam o tome. Al kad sam hvalisavac jbg.

lion za 35k sad sam definitivno zavrsio jbg

Bio si u kladionici vec 3 puta u medjuvremenu da igras one pilicarske tikete...

Jesam.

Al ovu caku sam tek danas saznao komplet, tj buraz mi preko vajbera lajv pokazao sta tacno da radim. Elem, od utorka krecem pa cu vam pokazati dobitne tikete il cu zaduzim arminove nozne prste jer na rukama ih odavno nema.

Retardu nisi nikome zanimljiv

Pa ubiću te kad te negde nagazim sa drustvom po gradu.

Sa njegovim ili tvojim drustvom?

Bil 26.5 +
Kari 25.5 +
Tauns 23.5 +
Jokić 17.5 +
Toronto H1 (-4.5)

Armine je l' valja ovo?
U zerobetu pisao sad, imao sam taunsa na 22.5 u mocartu ali jbg oni digli na jokića i digli hendikep na toronto i još spustili kvotu na bila i karija, cigani.

Trebalo je da bacim u dubl h1 na toronto i bila + kad su već ostavili dobar hendikep ali jbg sad sjebao se.