Prijava

Koji si ti sad

4.20 je predobro je to

Sta je 4,2 sig pobeda?

PARTIZAN: Stojković - Vulićević, Ostojić, Miletić, Antonov - Everton, Jevtović, Pantić, Tavamba, Suma - Ožegović.

Na klupi: Jovičić, Mitrović, El Munir, Radin, Ilić, Đuričković, Jovanović.

ZVEZDA: Borjan - Stojković, Savić, Le Talek, Rodić - Donald, Kanga, Krstičić, Srnić - Pešić i Boaći.

Na klupi: Supić, Babić, Gobeljić, Račić, Jovičić, Milijaš, Adžić.

Pa urnisace ih Zvezda. Samo da ne igraju na nula nula jebeno, jaci su 23.7 puta

кој курац мени не ради ни један линк

Uskok

Coa, koliko si apstinirao?

MA ne apstiniram ja ono baš baš, samo sam prestao da igram NBA, dva kola EL sam preskočio, u 15 dana odigrao 4-5 tiketa za ukupno 1000 dinara možda, to mi je razumno, ono ranije je bilo bolesno pa kao da se malo urazumim dok se ne vratim pod punim gasom sad od 15. decembra pa do božića tamo

I nastavljam odlično, evo hofenhajm imam gg3+ na onom drugom slabijem, oni 0:0, pa lol

Nadam se da lečki nije video kako je pao na hofenhajm 1x i 2+

jebem te kragujevcanine

Oladipo najveci srbin trenutno u NBA

Odlican avatar novogodisnji Papere

Preskocio sam oladipa vcrs ne znam zasto al doslo mi

Odigram zvezdu tacan rez 0:2 za soma, sigurnu pobedu za 2 i 2X&0-3 za 4 sreca pa sam bio dvesta u minusu sto je za udaranje nogom u guzicu sad sam ove favorite engleze udario dva tiketa i nba nekih 7 komada naslagao u 6/7 al ne pratim ove videcu kad dodjem kuci eto kuliram odmaram

Ma video sam, Coa, eto Hjuston sigurno dolazi plus večeras, čisto da opet padnem samo na jednu. Al se i ne nerviram više, valjda tako da mora da bude. A i kažu da ko nema sreće u kocki, ima u svemu ostalom, tako da samo čekam da me opali ta sreća posred čela da me ubije na licu mesta