Prijava

Hikman 11.5 +
Heket 7.5 -
Milosavljevic 6.5 -
Ajax 1i4+
Lacio 1i3+

3/5 padaš ovde, oba igrača brosea i ajaks xd

Koliko je lud veseli, zakucavanje sezone ostr

https://www.youtube.com/watch?v=ytWz0qVvBZ0

I am a dwarf and I'm digging a hole
Diggy diggy hole, diggy diggy hole

Riki 9 poluvreme i karina a heket evo vezuje 6 poena za minut jebem li te usta aleksandre

Jebem te usta vla bas kragujevcanine

Haahah, još ajaks samo da pogodim, da ne dođe 1 i 4+ :D

A jbg heket ima motiv više, nije se pokazao u oly-u pa kao biće agresivniji, a olimpijakos redovno dobro brani te bekove pa je logično da neki bek brosea tj. hikmen puši kurac

Mene je meklin pojebao debelo, očekivao sam da ubaci makar 15, brose jadan pod košem večito, milutinova nema, bogris poluigrač mu je zamena, ali eto kurac, i spanulisa posrala neka bacanja i kurac, ovo ostalo će lako izgleda, vajt došao glat, gil isto, evo tompkins prebacuje, milosavljević nije igrao, nije daleko bilo

Kol 12.5 -
Džerels 13.5 -
Bjelica 11.5 -
Dragić 8.5 -

Nikolasov tast proneverio neke ogromne pare joj moja

Gledali neko napadacku rapsodiju Buducnosti?

Jao, ljudi moji, Izijem stupio u štrajk glađu zbog nepravednog utamničenja Nikolasovog tasta, počela rebra da mu se ocrtavaju, oči mu se izbuljavile, sve vreme vikao Gundogan, Gundogan, hoću ja da otpevam Hit Gundogana, posle samo zakovrnuo očima i pao, oživljavali ga ovi iz hitne pomoći petšest minuta, nisu uspeli, posle otišli na kolače

ne može veeetaaar jedra da mi pokrene

jebem ti mater vetru

Kupovni kolači oni na kilo, majka izijemova rekla da je boli kurac da se jebava s posnim kolačima sad lakše joj da kupi

A od ribe samo girice što je radjard pravio