Кладионица

  1. a ne, sta je fora, moramo u istinu da se stopimo sa bolom da prihvatimo i cak da se radujemo kada nas zaboli moramo prihvatiti to jedino tako mozemo igrati

  2. ja otisao juce da odigram nba uvece i kazem onoj nadrkanoj u soecceru kad mi je kucala viknem JA SAM CURT COBAIN!!

  3. govno jedno znas li ko sam ja i pocnem da simuliram seks sa pultom onim gde se kucaju tiketi

  4. Oli H1 7.5
    Spanulis 11.5 +
    Šengelija 14.5 +
    Džerels 11.5 -
    Anderson 12.5 -

  5. Nikolase koji ti je najsigurniji od ovih jedan mi treba bukvalno.

  6. Slobodno odigraj, cenim da će imati manju minutažu i da će uzeti malo šuteva otkako se vratio carinik Gaudlok

  7. Igras fibonaccija paprate vidim

  8. Vazi nikolase. Odigrano :D

  9. Gil 10.5 -
    Dragić 9.5 -
    Hajns 8.5 +
    Tomić 6.5 -
    Šermadini 7.5 -
    Baskonija 2

  10. ispracen nikolas sa 10 maraka

    i cou bih ispratio ali koliko sam skontao, poslednji tiket je pogodio pre godinu i po dana, tako da ne bih ipak, ali nek je sa srecom prijatelju

  11. Milano 158.5+
    Barsa (-2.5) H1
    Lido 10.5-
    Rodrigez 12.5-
    Papanikolau 8.5-
    Nedovic 13.5-

  12. Šved 23.5+
    Štimac 11.5+
    Micov 10.5+
    Vojtman 6.5+
    Sanders 8.5+

  13. i cou bih ispratio ali koliko sam skontao, poslednji tiket je pogodio pre godinu i po dana, tako da ne bih ipak, ali nek je sa srecom prijatelju

    pa tako nekako batke, onaj od 30k fudbalski negde u junu, i nakon toga u prvom kolu evrolige dva tiketa u istom danu i to je to, propas' jebena, mada sam i ulaganio pa me sad boli kurac, naići će nekad

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.