Кладионица

  1. derozan 25.5+
    bogdan 10.5+
    dramond 15.5-
    vučević 18.5+
    toronto (-12.5) h1

  2. Moja sreća 'vako govori: Kako to misliš prošao ti je juventus lagano i preživeo si mančester x2i0-3 hm hm opa i liverpul si uspeo da preživiš 2i2-4 bravo batke evo sad lajpcig počinje čik da te vidim zašto recimo herta ne bi dobila crveni i onda dala još dva gola sa igračem manje JEBENOM LAJPCIGU KOME BAJERN NE MOŽE TRI DA DA I FAZON PRIME DVA GOLA U SEDAM UTAKMICA MRŠ BRE STO VAM MAJKI JEBEM MRŠ

  3. Ej sa igračem manje pa serem ti se u usta koji ti je bre bože kurac više kad će mojih pet minuta majku mu jebem dokle da čekam više koji kurac

  4. Au ovo za lajpcig je bas losa prica :((

  5. Batum poluvreme 9 poena jos 3 mu jebena trebaju znaci tri i batum pa to je reseno ne? U drugom nijedna lopta za njega i ni poen pa jeba majku svoju dokle

  6. Trener:organizovacemo vise napada za batuma
    Batum 7 suteva 4 je dao pa ne moze perfektno jebem ti mater
    Svi starteri preko 7 suteva i cela klupa isto pa jeboteeeee breeee

  7. I jebeno prodjem oba tiketa jedan sistem 4+5/5 sa batumom mrtvim skrati me za 5k u stvari nije on kriv mada jebem ga svakako, a drugi klasika 4 para, e sad grizem muda zato sto sam sve imao u jednom sistemu i imao bih bar 20-30k izbacio bih nesto da bude 8 parova i sa 7 bih tacno uzeo tako nesto i imao sam napisan takav tiket i kao ma zajebi ko ce pogoditi toliko i eto ti djavola..

  8. CZV (+11.5) H2
    PAO 1
    Feldin 12.5+
    Jankunas 12.5+
    Singlton 11.5+
    San Emeterio 10.5+

  9. Slukas 10.5-
    Džekson 13.5-
    Dončić 19.5-
    Grin 16.5-

  10. Pa ovo deluje baš pristojno sad jebem li ga:

    Gist 10.5 - jer kalatesa nema, ko da mu pakuje

    Papas 9.5 + opet isti razlog, veća minutaža, samo da ne istripuje mnogo pleja sad jer nema ćelavog a lekavičius je kljakav

    Tajus 7.5 + meni pao deluje očajno na centru ove sezone, najgore brane centra sig

    Bjelica 10.5 - u kanalu je, a ako baš probije sad kad ide na veselog i melija neka puši kurac

    Rajt 12.5 - ulanovas se oporavio, nešto ne verujem da će moći da se ispucava kao ovan sad ali jbg u prošloj je preterao fazon u prvoj četvrtini sad jebemliga

  11. Uzimam gista i bjelicu pojacavam za veselog i lekavicijusa

  12. Ha ha ha veseli sad 14.5 a leka 6.5 poduvate mi kurac jebes evroligu

  13. Solidni jankunas i rajt jebem te usta krgujevcanune

  14. A jankunas je leskovtšanin mrtvi

  15. Kljakavi pekavicius presao za u drugom minutu po 5.5 a veseli i na 14.5 a ja necu pa necu i eto ti jebem

  16. https://vukajlija.com/forum/teme/1186-kladionica?strana=4392#post_3827743

    vrlo lagano

    hteo sam i lesora da igram minus, ali mu smanjili granicu sa 8.5 na 7.5 pa nisam smeo, a svejedno je došao

  17. A jankunas je leskovtšanin mrtvi

    Mislim da bi bilo lepo da mi se izviniš.

  18. Bravo brate moj uzeo sam i singltona od tebe al dzaba kad je gist prebacio u prvoj kragujevcanin opet hara, a na jednom davidovac mrtvi obori kvotu 70 i kusur
    Nba bice poena na sve tri tekme samo pluseve rokati ante dzejms bil vol svi sve sviju

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.