Prijava

Jao jebem te Šomi baš, već vidim šta sledi

Op op op ajmo jos jedan lepotani ajde

Sad atalanta na sve ili nista ajmo golmane napred ko mustafa

Ajmo berisa kosovaru moj siptarski ljubi te brat ajmo druze napaceni tebi drzava meni pare

Jeste se setili da smete izmenu da izvršite

Izbacite golmana i igrate samo sa igračima u polju, ko futsal

Nemoj bre ide berisa napred da da gol sta ti je znam coveka

Ma može, samo šta čeka, nek ga mune više, nemam ja živaca za ovo

Usao krivi kornelije hahahaah nije mi dobro

Gle ovo mrš mrš mrš

Jebem te surle

Da l ću Salzburg Sosijedad ili ova govna, ma ajde Dortmund gde tu može da ne bude gg3+, iako je manja kvota

Isto jebate

Jebes mu mater zabrinuo bih se da sam i danas prosao

zna li neko koliko je asistencija imao igrac barselone TYRICE RICE

Sto ne javlja niko da se vratio majk dzejms u pao da udaramo minuse na ostale jebem vas usta posebno strucnjake acakg i somile

Na pao mozes minuse i bez majka dzejmsa xd

Kolko me smorila kladionica, skroz sam izgubio volju da pratim ta sranja, pa čak i Evroligu na koju sam bio navučen do skoro kao magarac. I sad kapiram da je to dobro, koji će mi kurac realno, ali ponekad legnem tako, gledam u plafon i fali mi taj osećaj naleta adrenalina kad uleti Buboa plus u zadnjem minutu, nedostaješ mi bebo :(

Brt ja sam se nešto isključio iz svega toga ima jače od mesec dana jbg, evo sad od tebe čujem da se majk džejms vratio u pao (top vest, gotivan igrač, trpajte minus na kalatesa dok ga ne svuku na jednocifrenu granicu), niti gledam EL niti igram u kladionici, tiket jednom nedeljno pišem i to fudbalski samo, ne stižem

Da zaprepastio sam se pre 15 dana kad sam u armaniju video kuzminskasa, ni to nisam znao, a on čovek igrao već 2-3 kola do tad.