Prijava

Ha-ha vidi i miloš ne igra pa šta je ovo nemojte mi reći da je i nikolas batalio

U to ime
Rajt,Dončić,Feldin,Ertel plusevi, Zvezda h2,Barsa 1

Bamberg H2&-
Barsa H1&-
Fedin +
Rajt +

Za 490rsd

mene dobro oraspolozi kladionica m

Veceras da sam odigrao da sns pobedjuje na izborima pao bih eto kako me je islo

gledam prvu cetvrtinu i jedna jebena akcija nije bila za valanciunasa jednu jebenu loptu nije dobio jedan jebeni sut pa koji jebeni kurac a tiket za vadjenje jebeno ubicu se odo na spavanje odmah

na drugom sarlot da 58 poena za cetvrtinu i po a kemba 0 poena popusite mi bre majmuni sve u kurac

Hahahaha legenda

eno ti ga kemba na 19. Nije kraj dok debela zena ne otpeva svoje itd

ajde bre kockari kacite neke predloge, gle sta je fudbala danas

moze li djenova do sva 3 boda u bolonji? da li je lask spreman da skine skalp velikanu iz beca? da li ce trabzon osvojiti vazna 3 boda u borbi za vrh tabele? da li alaves moze do gola na bernabeuu? ko ce kiksnuti prvi, bazel ili jang bojs? da li ce djirona pruziti jos jednu izuztenu partiju protiv tima sa cela tabele? da li ce djani gledati veceras benfiku? da li las palmas moze sa dna tabele? kvota na barsu i inter X u zbiru 50 i jos mnogo toga...

Dajte fudbala nekog brzo

Obrva 21p poluvreme na kraju trece 27 i fali mu jos 4. Celu cetvrtu i jebeni produzetak ne ubaci jebeno nista pogodim hend na orleans, antea minus, gasola plus, lebrona plus i hend na sas(99,9999%)

Jebem li mu sve u picku da mu jebem

moze li djenova do sva 3 boda u bolonji? da li je lask spreman da skine skalp velikanu iz beca? da li ce trabzon osvojiti vazna 3 boda u borbi za vrh tabele? da li alaves moze do gola na bernabeuu? ko ce kiksnuti prvi, bazel ili jang bojs? da li ce djirona pruziti jos jednu izuztenu partiju protiv tima sa cela tabele? da li ce djani gledati veceras benfiku? da li las palmas moze sa dna tabele? kvota na barsu i inter X u zbiru 50 i jos mnogo toga...

Jedno veliko NE je odgovor

A trabzon je ipak dosao iz 1 u 2 i uzeo 3 boda

aleksandarkg me prevario prodao mi kola