Prijava

JEBO TI BOG MAJKU U PICKU MARDY COLLINS PICKETINO MATORA JEDAN JEBENI KOS ZA CELU CETVRTU JEBENU MRTVU PA DA LI JE MOGUCE DA SAM SE VRATIO U RUPU BEZ DNA OPET JEBANJE LAZNO, JEBE MI DUBL, I 2 TIKETA MRTVA JEBENA U KURAC

Na jednom se ceka manje poena na zvezdi, na drugom gist +

Pune svi osim gista:))))))()))).).).))..)

L.ll..l.l.l.ll.l

Ll
L
L

Обориће ме Реал мртви.

Granica 161.5 minus daje antetokumpo za sirotinju jedno bacanje ne pada vise nista do kraja 162 poena ::)))))):)):):):))::):)):):):)

Pa sad mi je jasno sto sam pao to prokletnice mali

evo za nedelju dana sam sprcao sve ono plus preko toga pa jebote bog ne moze kladjenjem bez plana i limita cim krene crna serija propadas i kurcina jebena evo samo posl 2-3 dana da znate vi prvo tuluz onaj 0-2 ona sprdacina, pa sinoc ps sa tobom mrtvi embid kako probi a imao sam pored dzabari parkera cekao 9 poluvreme i posle ubaci 2+1 i stane na 12 mrtvih mrtvu mu majku jebem u picku, pa danas kolins cekam kos za celu cetvrtu i nije ni sutnuo fazon, pa cekam gista na drugom on masi zicere ispada mu iz ruku faozn posle je da l popio udarac nije se ni vracao jebeno, pa ovo za poene sprdacina video si i ti, a englezi kurci rochdale favorit 1x jbni ne mogu pogoditi gube 0:2 mrtvih prokletih ja sam banktorirao jebeno bataljujem dok me ne usere opet nesto

Druže ja sam za veče sjebo 15k evra nemoj brinuti biće sve ok itd

koja septička jama od foruma trenutno, pozdrav za najbolju temu na domaćem internetu

ma sta kurac koga boli kurac te pare se mogu koliko sutra napraviti rokamo dalje s cime se ima malo malo ali da se roka samo jako i samo u glavu

PA ajde napravi i meni toliko xd

:DD

pozdrav za autora Highroller

Žena mi uzela sve kartice imam 200€ u novčaniku treba u subotu da ih dam za farbanje a idu reprezentacije

ma dacu ti ja broj mog frizera cuj 200e za farbanje

:DDDDDDDDDD

Imaju mi ljudi dužni sig 2k evra al sramota me da tražim jbg nisam kamataš dao sam im ljucki vratiće kad budu imali

Da probam sa 50 pa da napravim 200 pa lagano