Prijava

grafičar neće dobiti nikog do kraja prvenstva, svako ko iole prati PLS to zna..

Ne zna xd

neće ući u linglong svakako.. danas sam igrao PP1 na meču Grafičar-Metalac, svakako me boleo polni ud za krajnji rezultat posle prvog dela.. sutra ću verovatno probati na Bačku i 1&tim12+ na NP protiv mog RKG

Real Sociedad 1
Rapid Vienna GG

Srećna slava druže

Ognjenu Mariju slavis vidim...

Navečerje Svetog Ilije slavi kosovar ti je on

Gde ste bre nema vas sto godina podobijali decu i tu sad kao nema nigde nikog.

ja dosao da se izjadam pa da nestanem opet, milo mi tako nesto..

Sinoc cekam Juve 3+, poluvreme 2:0, za 96.000.. rastereceno igraju ne treba nikome, reko to ce u 3:5 da ode, ortaci skacu brani brani brani u meni proradi bik E NECU DA BRANIM i evo sad igram tiket za 100 din.. branio u 82. minutu uzeo 2000...

Kako ste vi inace?

bas bedak.necu da kenjam nesto posle bitke,ali sam juce mislio da ce ronaldo sam da da 3 kako bi stigao imobilea na listi strelaca.
elem,fulam kardif na golove.kardif mora napasti,a one kljusine iz fulama iz kontre mogu dati.
i nemojte me slusati,ja sve igram na golove i uvek izduvam.

Lajv kec na albanijuU21. 2.5 kvota

Namestili albanci, andora povela u 3min iz penala.

Stavio sam 2 hiljade na jebače koza. Najebacu im se mamice ako ne preokrenu.

0:1 i dalje.

Kako šiptari iz švicarske i beča mogu da gube od andore? Ovi U21 su sigurno svi iz zapadne evrope mamu im jebem.

3:1 za albance. Kako sam ih osetio mamu im jebem. Čim sam video da su napravili penal u prvom minutu protiv andore jebene.

Iz 2 u 1, klasika.

A to što si uzeo pare i to što si kockar, ćutimo, a

Kockar a uložio sam 2 crvene, ajde ne kenjaj.

Hahaha, vidi ga, dobio 6800 i sad bi i dupe dao za još toliko

A i ovo ovde si napisao čisto da mi vidimo kako si ti pametan, a ne zato što si stvarno hteo da neko dobije

Reci samo- Ćiterijaaa
youtube.com/watch?v=skpd7yb3HZU

Odakle znaš da sam dobio 6800?

A napisao sam da je kvota 2.5 i da sam uplatio 2000din?