Prijava

Opet sam ušao u onaj mod bacanja para. Da se razumemo, meni je 300din dnevno maks za uplatu.

Sad sam za dva dana ubacio na račun 6-7hiljada i kurčina.

Ovo pišem opet da skinem maler.

Kako ću da ubodem neki milionski tiket jebaću mu kevu!

Tačno osećam da je to neki moj put, mora da dođe.

Ne kladim se vise i mnogo je dobar osecaj, ne bas kao kad boh sam sebi opere i usisa kola ali tu nedje xd

Bio počeo iz dosade opet, shvatio da se previše živciram zbog prolaza/padova (ne zbog para uloženih jer sam ulagao simbolične iznose), pa sam lepo sebe blokirao na tri godine iz klađenja.

XD

Al ozb, izlecio sam se i zadrzao sve prste na rukama (za razliku od nekih autora koji vise nisu sa nama) tako da win win sig sig situacija

Ovde imaš onu finu opciju da se blokiraš preko ID broja i ne moš se prijaviti ni u kakvu kladionicu, online ili uživo. Mislim, moš i dalje tražiti opskurne kladare po netu, ali ako ikad dođem do te faze, sam ću sebi prste otkinuti.

Lol samobanovanje

Nisam bas morao to da radim, sad dal je snaga volje ili nisam bas toliko zaglibio ne znam.
Npr sad bez ikakvih problema sedim u kladionicu sa kim oces kad god oces, tiketi lete na sve strane, fudbal, trke kerova, ona tombola sta li ja samo sedim i ispijam pivu - ne dotice me.

And suddenly I felt nothing.

Ja sam sveo na minimum minimuma kad sam shvatio da se nerviram zbog pada a kad dodje - ravna linija.

Sto rece Al Pacino u onom filmu, vise te radi adrenalin sto ces sve da sjebes i kako ces posle nego dobitak.

Survival mode - Ovo nije on rekao nego moj neki zakljucak

Samobanovanje - ludom radovanje

Brate, dok je u normalnim granicama 200-300din dnevno, što da ne.

Al imam u okruženju te zavisnike, ovo što Papet kaže. Uplaćuju po 100-200 hiljada na tiket. Izadje milion, dva. Spička sve, ne podigne dinar.

A dužni svima, zelenašima, žena i đeca kući se zlopate..

kad sam shvatio da se nerviram zbog pada a kad dodje - ravna linija.

Toeto, općenito nerviranje jer padnem a ulog tipa eur ili deset, nije ni bitno. Generalno sam se retko kladio, ali sam se često nervirao. Rekoh, zajebi.

Nikad se bogu hvala nisam mogao navući na kladaru ali znam slučajeva. Osim toga, ni ne pomišljam da se kladim sve dok ne dođe ovako SP onda razmatram i opcijam kao da vidim kakvu sposobnost predviđanja rezultata imam. Bacim siću neku minimalnu samo da mogu da se kurčim ee jesam vam reko ???

Bio sam na nekoj slavi, popio rakijicu, 6-7 komada, pa pivce, po protokolu.

Uskurčio sam se i stavio 5000din na tiket.

Ako ne prođe, sutra kad se otreznim ima da plačem kao mala devojčica i da proklinjem kladionicu.

Al tačno gubim, ili trezan igraš, ili mrtav pijan.

Ovako sam igrao ko pičica, i treba da zajebem kladionicu