Кладионица

  1. Što se tiče Utrehta ja z'inat igrao 1X, sve ide ka tome da će da nameste, mnogo love uplaćeno na goste.

  2. na De Grafšap - Utreht je uplaceno vise od 100miliona eura !! a evo moja tri tiketa
    tiket 1
    20:45 Arsenal - Everton 1 odd:1.50
    20:45 Sunderland - Chelsea 2 odd:1.75
    21:00 Man United - A.Villa 1 odd:1.40
    20:45 Yevoli - Plymouth 1 odd:2.10
    ...kvota 7.7
    tiket 2
    20:45 Bournemouth-Swindon tip 1
    18:00 Hemofarm-Unix kazan tip 2
    20:00 De Gravshap-Utreht tip 2
    20:45 Arsenal-Everton 1
    ...kvota oko 9 100%
    tiket 3
    Histon 2(1.9),Accrington1(2.2) Forfar1(2.1),Yevoli 1(2.1),Utreht2(2.2), Dag & Red 1(2.5 ovo sam dobio kao dojavu 100%),Swansea 2(2.2)
    kvota 220 :)
    srecno ako neko prati!!

  3. obori me milan, po ko zna koji put... poslednji put protiv lece-a, i sad opet, a sabili su ih sa sansama... jebiga. a krivo mi, jebem im dete brljivo.
    strajo, bravo za utreht, bio si u pravu :)

    p.s. izvinjavam se za osisanu latinicu, reinstalirao sistem pa ne mogu da sredim sad cirilicu i latinicu :)

  4. kolko bilo mil-laz

  5. LIVERPOOL KEC K'O KUĆA...
    YNWA!!!

  6. nabacao danas sa drugarom 10 toto listica iz zajebancije

  7. strajo, bravo za utreht, bio si u pravu :)

    ma ja imam jedno od pravila da čim počnu dojave na neku tekmu nju izbegnem, velike se pare tu vrte a mi smo sitna riba

  8. ПАРТИЗАН 1 !

  9. Zna li neko šta će da bude u meču Inter-Roma?? Ali samo realna mišljenja kažite...

  10. 1...

    Замало да узмем 50 сомића

  11. I ja isto. Padoh na Njukasl - Arsenal 2 i Dortmund -Salke 1-1.

  12. Ћути....ја пао на Њукасл 2-1

  13. Haha, tek sad videh da sam pobrkao redosled. Ispravio. :))

  14. Ја ставим на један тикет Њукасл 1-1
    на други Х-1
    И трећи 2-1 по 300 кинти свуда

  15. Nema sanse da Djavoli osvoje titulu bez poraza, ubedjen sam da ce kiksnuti nedje i to protiv nekog slabijeg, npr Wolfsi sledece kolo.

    Joj sto volim kad sam u pravu, ko ne veruje neka proveri stranu 109 :)

    A ti Dzankee, ja bih prestao da navijam za Newcastle iz pricnipa, ono je bilo jadno, koji bre penali SKK??

  16. Шта који пенали, ипак је Њукасл квалитетнија екипа...

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.