Кладионица

  1. Партизан.

    Утрехт

  2. predlozi, saveti?

    batali kladionicu :)

  3. Ja stavio:
    Bajern 2 1.7
    Dortmund 2 2
    Salke 1 1.7
    Majorka 1 1.8

    Kvota 10.40

  4. 'ladno sam danas odigro tiket, posle pola godine.

    Tačnije 3! Mrzi me sad da pišem, ali ću da se hvalim ako pogodim. Turio sam Seltika dvojku na jednom, a hteo sam na sva tri. Čim je počelo 0:3, jebem me glupog.

  5. Dzanki sta bi sa PVT-om?

  6. Truiden - Gent dp2
    Fulham - Tottenham gg3+
    Bielefeld - Herta gg3+
    Breda - Ajax 23+
    Aves - Benfica sp2
    Istanbul - Besikatas 2

    I moguca iznenadjenja

    Napoli - Sampdoria x
    Twente - Fejnord 2
    Hercules - Barcelona x

  7. Juče popuših Barselonu 4+, a bila fina kvota, oko 1.8.

    Na jednom živom sam pogodio Đokovića(strašno dobra kvota, ja očekivo 1.2), juče neke dve i danas čekam Rendžerse i Siti.

    Sad mi krivo što sam igro Siti. Uvaliće mi kurčić.

  8. Uvaliće mi kurčić.

    Neće, oni uvaljuju kurčinu.

  9. tulume, zavući će ga i meni, jebo me i kolarov, i džeko, i cela ekipa, kad sam i igr'o FA kup. a juče me utuče čelzi samo, isto taj mrtvi kup, nikad više neću da ga igram.

  10. Ххахааххаха

  11. i evo ga, gubi siti 1:0. pu!

  12. Ја синоћ пао на Мајорку за 20 сома, а данас чекам још Ајнтрахт

  13. Mrš u pičku materinu smrdljivu. E evo, vodi Rendžers odma. Strajo, i ti da se jebeš, lololo.

  14. A jebi ga, i ja sam pao na njih sad. (računam da se neće povaditi)

  15. strajo, čim ti ostavi komentar, odma' 1:1. 'de 'leba ti ostavi još jedan. reci im da su cigani :)

  16. A tačno sam znao da će ciganšture da izjednače, čisto da ne bi ispali a da ne dođe dvojka.

    Govna jajaraska.

  17. Jebi ga tek sad videh aleksandrov post, do sledećeg vikenda. :)

  18. Глупи АЈНТРАХТ !

  19. zakazali ste, jedva nađoh temu... ovako, za večeras, od mene jedan, stavljam nekih 'iljadu, pa APP (ako prođe - prođe):
    Sanderlend - Čelzi 2
    jeste sanderlend u formi, u vrhu su (za sad), ali čelzi mora da se vadi iz govana, a i u FA kupu su zakazali (oboriše me samo oni na tiketu, pederi, demoni, licimuri), tako da mi je to fiks za večeras, a i kvota dobra, negde oko 1.7 (mislim da je realna i kombinacija gg&2)
    Arsenal - Everton 1
    navijački, voleo bih da arsenal konačno uzme tu titulu, a i zamrzeo sam everton u prethodnih nekoliko nedelja mnogo, a i igraju k'o midlzbro dok je bio u prvoj, po sistemu toplo-hladno. Oko 1.45
    Milan - Lacio 1
    derbi vrha tabele, ali ako ćemo pošteno, milan ima za dve klase bolji napad tamo od svih, jedino što možda uradi lacio je da mune jedan gol, zbog nešto lošije odbrane milana, ali keca ne bih dovodio u pitanje, kvota 1.6
    Aberdin - Seltik 2 (može i na golove, od 0-2)
    seltik i rendžers su institucije tamo, kao pao i olimpijakos u grčkoj recimo. seltik prošlu dobio harts koji je treći na tabeli sa 4:0, tako da mislim da neće biti problema ni ovde. kvota 1.45

    Ukupna kvota negde oko 6.

    I za one koji bi da iskušavaju sreću:
    De Grafšap - Utreht 2
    Utreht u dobroj formi, daju dosta golova (mada i primaju), a po kladionicama opako pada kvota na njih, negde sa 2.6 na 2.2 je sad...

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.