Кладионица

  1. Ma on je takav tip igraca, njemu je to zadatak.

  2. Da,jebes ti to. Sudije su glavni fegeti :S

  3. Žerminal - Gent X-2
    Arsenal - Bars. 2 ili 3-4
    Skantr.Jun - Not.Forest 2
    Hamburg - St.Paul 1
    Sampdoria - Đenova 1

    Na 100, oko 7.000

  4. Eto...1-1.1.kec sa hendikepom,na kraju sta? kara! Realno ponisten gol Milana je regularan,ali i sa tim bi bilo 1-1...Koji crni lakat nad Ibrom!? Lik ga jedva dotakao,ovaj pao ko pokosen....Da je Gatuzo dobio crveni u prvom,Totem bi im dva dao...Nisam ja sad uhvatio Boga za muda sto sam rekao da nece doci,jednostavno kad se malo sagleda sve,i kad se ne gleda navijacki,kladza se mnogo bolje igra...SRAMOTA je da na Milan bude 1.6 kvota protiv Totema! Iz principa ne treba da se igra to odma',pa koga oni zajebavaju!???

  5. Sta ti mislis kolka treba kvota bude? Iljadu ? Ovo je prvi put da je Totenhem prosao dalje i naravno da se ocekuje pobeda Milana,ali kurac.

  6. 1.6 квота ?

    У максбет било 1.9

  7. Realno koliko kvota treba da bude? 2! I da se ne spusta...a na Valensiju 2.15...Samo sto su se kladionice usrale,i daju jadne kvota,ne daj Boze da im neko uzme 10 soma.. :D
    Za danas ja igram Arsenal 0-2,Romu GG,Inter 2,Vigan gg3+,i derbi Djenove X...

  8. Al sam ja izmasio juce xD

    Evo danas popravni:
    Arsenal 2
    Roma 2
    Alen 2
    Rot-Vajs Erfurt - Štutgart II 2 (bomba dana,kvota oko 5)
    Skantorp 2
    Fiorentina X
    Sampdorija 2

  9. Рома - Шахтјор 1
    Арсенал - Барселона 2

  10. roma x
    ne igram ali mislim da ce doci x

  11. Barsenal

    GG u oba poluvremena.

  12. Слажем се, ал' ајде нек буде да су Премиер лига и Примера јаче од Калча...

    Не знам како може глупа Бундеслига да присмрди Калчу

    džanki, ala si se ovde israoooo...

    Gatuzo je trebao da dobije 3 crvena i da ga presele digra u cirkusu.

    amin.

    Rot-Vajs Erfurt - Štutgart II 2 (bomba dana,kvota oko 5)

    svaka čast, gazimudo, već prolazi kec.

    večeras:

    FA kup: Wigan - Bolton 2 (~2.6)
    Scunthorpe - Nottingham 2 (kvota je sad oko 1.8, bila 2.3)
    Roma - Shaktar X (3.3)
    Arsenal - Barselona GG3+ (ne znam tačno, oko 2.3)

    ide na to 200 dinara, mislim da je konačno jedan baš dobar tiket, no, videćemo.

  13. Šta ? Ligu Šampiona sve cepam iz X u nešto. Mnogo često se ništa ne dešava prvo poluvreme. I golovi. Pravo da kažem na ARS-BAR sam nekim ludilom stavio 5+ pa nek ide život. Il' će da se zatvore i da odluči jedan gol u 80+ minutu, ili će da se raspucaju k'o nezdravi.

  14. Bolje da su uzeli Romu da prenose, a ne ove sugave.
    Ovde vec 1:3

  15. Roma 2
    Rot-Vajs Erfurt - Štutgart II 2 (bomba dana,kvota oko 5)
    Sampdorija 2

    Prosla bomba dana ;) valjda je neko ispratio.
    Ja uzeo neki jako sitan kes u sistemu,taman da imam za sutra za tiket.

  16. Arsenal - Barsa oba gol
    Roma - Sahtjor oba gol
    Toronto - Majami 2
    Del Potro - Isner 1

    kvota 8, uplatio 1000
    Čekam još Del Potra, prvi set je dobio.

  17. Bravo sumpore,uze ti OSAM somuna! :)
    Od mene danas,najveci fix dana:Lech-Braga,kec ko kuca! U Poljskoj ko kod nas hladno,ako ne i gore,imaju sjajnog spica(Rundevs),pokazali da mogu da igraju protiv jakih ekipa,sve u svemu,meni je 2.30 kvota fin pokloncic...Ovo ostalo pojma nemam,mozda Metalist-Lever GG,hrabro na Bate protiv PSG-a,tipa daje 2 gola Bate i Besiktas 3+.Munuce im Sevara jedan,dace neko od ovih papana gol,dva,eto fine kvote.Dajte predloge,mozda mi sine nesto da odigram. :)

  18. Мени су Ренџерски 1 ко ВРАТА

  19. Sto volim ove sto imaju dojave kad se zavrsi tekma.

    Slazem se za Lech. i dodao bih kao kec dana Benfiku,protiv stutgarta.
    Liverpuli ne igraju Dzerard i Ager,tako da mislim da nece pobediti,dakle 1X.

    Jang Bojs - Zenit mi deluje kao sigurna 2.
    Sevilja - Porto mi smrdi na 2,porto igra sjajan fudbal,pogotovo u napadu,gadjacu dvicu.
    Napoli - Viljareal 1, trenutno mi napoli deluje nezaustavljivo.
    Bate - PSG dvojka ko kuca.. ove smrdare Bate prosli zbog onog serifa kog su dobili dva puta,ostali ih svi busili ko je kako hteo.. plus nemaju jake tekem u prvenstvu,cista dvojka.
    I jos bih dodao PAOK - CSKA 1X.. i malo golova.

    Toliko od mene,pozz i srecno.

    EDIT: CSKA,ipak dvojka.. igraju sjajno ove godine u EL,postizu mnogo golova,tako da mislim da ce im 0 1,biti dosta.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.