Кладионица

  1. Young Boys - Zenit St Petersburg 2 ili 3+

  2. Anderleht GG
    Benfika GG3+
    Napoli GG
    Jang Bojs GG3+
    Lil GG
    Sevilja GG3+

    kvota 47,55
    valjda ce bit nesto :)

  3. Андерлехт Ајакс Х2
    Бате ПСЖ Х2
    Лех Брага 1
    Наполи Виљареал 0-2
    Лил Псв Х2
    Паок ЦСКА 2
    Ренџерс Спортинг 1
    Спарта Ливерпул 1Х
    Јанг Бојс Зенит 2

    квота 235.78

  4. padas na Liverpul :D

  5. ma dvojka ko vrata. 3-0 ce bit

  6. oce kurac da dodje lil psv x ili 2

  7. Rubin PX
    PSG 2
    Zenit 2
    Rangers 1
    Napoli X

  8. Lil - PSV winer 1 (vise kec nego x)
    Sparta - Liverpul isto winer 1

  9. jeli a sta i znaci uopste winner 1 ? Nikadn nisam razumeo...

  10. winner 1 ti je igra, ako dođe 1 onda ti je ta ponuđena kvota za winner uračunata, ako dođe X kvota ti je na taj par 1, ali nisi pao tiket. Slično kao dupla šansa...

  11. Znaci ne padas uopste iako dodje X ?

  12. NE padas.. to je kad si prilicno siguran u keca ili dvojku,al opet ima sanse i za X.
    Stavis winera,kvota bude znatno veca od duple sanse,ako pobedi taj na kog si tipovao racunas tu kvotu,a ako dodje X,racunas kvotu 1,odnosno kao da ga nisi ni imao na tiketu.
    Sjajna stvar.

  13. Sjajna stvar.

    Slažem se... ali delimično.
    Dobra je stvar ako staviš jedan winner na tiket... već sa dva i više winnera više ti se isplati da stavljaš duple šanse, jer ako jedan ili dva iksa dođu na recimo 4 para onda ti duple šanse prave veću ukupnu kvotu.

  14. Slazem se za Lech. i dodao bih kao kec dana Benfiku,protiv stutgarta.
    Liverpuli ne igraju Dzerard i Ager,tako da mislim da nece pobediti,dakle 1X.

    Jang Bojs - Zenit mi deluje kao sigurna 2.
    Sevilja - Porto mi smrdi na 2,porto igra sjajan fudbal,pogotovo u napadu,gadjacu dvicu.
    Napoli - Viljareal 1, trenutno mi napoli deluje nezaustavljivo.
    Bate - PSG dvojka ko kuca.. ove smrdare Bate prosli zbog onog serifa kog su dobili dva puta,ostali ih svi busili ko je kako hteo.. plus nemaju jake tekem u prvenstvu,cista dvojka.
    I jos bih dodao PAOK - CSKA 1X.. i malo golova.

    Toliko od mene,pozz i srecno.

    EDIT: CSKA,ipak dvojka.. igraju sjajno ove godine u EL,postizu mnogo golova,tako da mislim da ce im 0 1,biti dosta.

    5/8 ne verujem da je napoli tolika smrdara. Falila mi jedna za isplatu.

  15. Мене Ренџерси и ЗЕНИТ ЗА 16 СОМУНА !

  16. Mrtva govna onaj Bazel,2-0 vode,i izgube kod kuce...neverovatno.Sjebu me zqa 7600,a za 5600 Metalist GG...Singlirao sam Lech za 2000,ali ne mogu da uzmem sa 100 dinara pare pa to ti je.PU!

  17. http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1241-3156756-852
    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1241-9527936-852

    Први на 500, други на 700. Ситно, јебига, покушавам да контролишем алавост.

  18. Za petak:

    Hirona - Alkoron : oba daju gol (1.70)
    Paris - Dunkerk : 2 (1.25)
    Ambri - Davos : 2 (1.75)
    ____________________________

    Kvota: 3.72
    Uplata: 5.00
    Ukupno: 18.6 okruglo

    Da se skupi za subotu, nedelju i ponedeljak...

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.