Кладионица

  1. i naravno obara me samo Nadal stara pedercina za 11k...Raonic mu uzima set, kakav debil jebote hahaah....od sad stavljam tikete na temi TENIS :))

  2. Ovaj vikend mi je kljucan, moram da uzmem neke pare, planirao sam da povezem subotu i nedelju u ovo, kvota 9.57

    http://i.imgur.com/zSNxBSY.png

    Dal valja krvav mu leb?

  3. Cek brate, u kom univerzumu se Empoli moze smatrati siguricom, i u kom to univerzumu Mancester moze da ide na tiket od koga se ocekuju novci?

  4. Шта знам, Емполи се бори за промоцију, сјебо два претходна меча, Стабиа последња и нема јој спаса, дакле требало би да дође осим ако не наместе. Манчестер, хм, па Манчестер јебем му матер, имају играче, Мојес се бори за опстанак, Вила лоша, оно домаћи терен, шта знам... добра квота.

  5. moja neka logika je da ako ne znam prvih 11 onih na koje se kladim, i prvih 11 njihovih protivnika ne racunam u siguricu.
    Mancester se raspada.. A tim imaju.. taman za ovo osmo mesto na kom se nalaze. Povredjen im Persi, VIdara suspendovan, igra im glupi Rafael svaku tekmu dok u sredini gazduje nikad-dao-gol Kerik. Ne kazem da nisu favoriti,al nisu mi za najsigurniji tiket.

    A pored toga, mnogo je 8 parova.. Bolje i kvota dva u subotu, pa da odigras opet u nedelju, nego da ispali neka..

  6. Ubedjen sam da moze da se dobije a da se pre toga postavi ovde. Ovo cu uplatiti nesto kasnije:
    Schalke - Hertha 1
    Dusseldorf - Ingolstadt GG
    St. Pauli - Furth GG
    Kvota: nesto preko 5

  7. Ja ću da prepišem lakijev i coain tiket jer sam sinoć zabo neku siću, pojeli mi muda real i berdih, ostalo došlo laganije. Istina, nisam okačio ranije pa nisam hteo ni posle da jedem govna.

  8. Добро, онда овако:

    Емполи 1 (једноставно морам да га ставим), Левергузен 1, Челси 1, Барса 1, квота 3.08
    Чим тај тикет изађе уплаћујем : Салзбург 1-1, Реал 1-1, Монако Х2, Милан 1, квота 2.90

    Онда финиширање у недељу: Евертон Х2, Партизан 1, Спарта 1, Фејенорд 1, Рома 2.

    Наравно, све ово пада у воду ако не прође први.

  9. Po koliko uplaćuješ ?

  10. Нисам ја много захтеван, 1500 на први а од њега зависи како даље.

  11. Лаки мислиш Челзи 2?

  12. Да, двојка. Али, управо сам сазнао да нећу моћи да одрадим ово што сам хтео због ''пословног'' путовања. Један тикет ипак... пффф бек ту дровинг борд.

  13. Одличан тикет Лаки, не слушај Газимудоа лолол.
    Емполи кева, догодине у Серији А ! Кец дана
    Уплаћуј тај први и боли те пиша

  14. Armani je favorit iz senke za osvajanje Evrolige. Mnogo lepu kosarku igraju.

  15. evo jedan lep tiketić za vas

    arenal - siti 2
    palas - čelzi 2-2
    bilbao - atletiko madrid X
    fulam - everton 2

  16. Lol, nisam ja rekao da Empoli nece da pobedi, samo da ja u zivotu ne bih vece pare stavio na jebeni Empoli.. To isto ko kad vidim da ljudi stavljaju besne pare na recimo Veronu. Ej veronu.. to moze da pukne od Partizana i Zvezde..

  17. ne bih bio toliko siguran za celzi kristal kod kuce jebe keve toni pjulis

  18. Dobar tiket, dvajt. Onako baš realan.

  19. pa trebali bi napasti od početka, ako ne mogu palas da drknu odma jebo im ja mater

    inače kvota 23, nije loše

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.