Кладионица

  1. U bre, ovo stvarno retko sta dolazi ako se okaci ovde.... Nista, tu su subota i nedelja za prekidanje lose tradicije....

  2. Prepisao i dvajta na pedez dinara upravo, s tim što sam umesto evertona koji je prekosutra ubacio junajted keca. Idemo dvajte, za 864 dinara, raaaaaaaa.

  3. ajoj da sam ranije video dvojku Portland 2.75 ahhaha koji zicer, ovako smao malo na kartici uzeh para, uplatio pred početak i zaspo hah
    za večeras
    Milvoki- Majami H2 (9.5) (1.85)
    Filadelfija- Detroit 2 (1.40)

  4. KUĆU NA SITI DANAS!

  5. Ja sinoc na onom sajtu pogodio 5 tekmi NBA, iznverovao sam jutros kad sam video :)

  6. Stoke- Hull City 1 (nešto me vuče na iks, ali sam ipak keca stavio)
    Mainz-Augsburg X
    Freiburg-Nurnberg X

  7. lolo bedna londonska govna, nadam se da neće ni pobediti na kraju

    Prepisao i dvajta na pedez dinara upravo, s tim što sam umesto evertona koji je prekosutra ubacio junajted keca. Idemo dvajte, za 864 dinara, raaaaaaaa.

    meni bilo 1165 :(

  8. Тако је Тони јеби ме у пазух, узми ми новац, узми ми све...

  9. Колико вам се Челси попишао свима у тикете. Нисам играо ништа за овај викенд по правилу: ако у једном викенду дођу 90 посто реални резултати следећи викенд не играј ништа, никако.

  10. Kvota 3 na zvezdu gg3+, 3 jebote. I sledeći put treba igrati po toj kvoti.
    A 3.2 na atalantu u gostima protiv bolonje, atalanta vezala 5 pobeda, a bolonja mrcvari večito. Samo sam jeo govna pa vezivao s ostalim.

  11. Zamisli sjebe te Salcburg na prvom tiketu...

  12. Jel mi veruješ da sam isto to pomislio lololo

  13. И треба да паднеш кад си безобразан и понижаваш Арсенал лололо, нек ти ово буде за наук следећи пут кад помислиш на овако бесраман тип хехехе
    филинг :ивл:

  14. Рабин Шлома
    Zamisli sjebe te Salcburg na prvom tiketu...

    јебем те у уста баксузна. пуши курац! хаха, невера.

  15. https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1451-6916398-1174
    Mislim da sam jedini jebeni lik u ovom delu univerzuma koji je odigrao 7+ Zvezdu.. I oni kidaju, grizu, ubijaju, sve do 5:1.. Tad utakmica ulazi u šahovsku završnicu u kojoj jebeni Supić (golman Voždovca) čuva loptu i vreme iako gubi jebeni 5 1 ...
    Još ako se Miha popiša sutra po Firenci, tek tad ću da popizdim..

  16. Sutra 100 jevreja na Djovaka

  17. aooo ljdui šta sam ubo

    ahahahah tref sedmice

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.