Кладионица

  1. Мрзи ме да силазим до кола по тикет, али написћу вам шта сам одиграо, дојава је у питању.

    тачан рез:

    Манчестер 1:0
    Барселона 3:1
    Реал 3:0
    ПСЖ 1:1

    За двајес динџи добитак око 358 000дин, мало ли је.

  2. Povredio se Košta, neće Atletiko dati gol.

  3. Је л' прати неко ове ниже енглеске лиге? Дајте негде где контате да ће пасти 3+, ја их увек промашим. Па да упарим са великим Манчестером.

  4. Елем, капирам овако неш' играти:

    Блекбурн 1 и 3+
    Манчестер 1
    Виган 4+

  5. junajted ppx
    barsa ppx
    blekburn 1
    lids 1
    wigan 1x

    na 50 dobitak 3500

  6. Хахахаха који тикет Џанкијев, 15 парова квота 9, па ја не знам, то само неко ко НИШТА не зна о кладионици може да уради. ЕЈ 15 ПАРОВА хахахах

    Иначе, шта вам је са тим Блекбурном, јел знате нешто што ја не знам? Мени Барса 1 и 2-3

  7. Бајерн 2 и више корнера
    Барса 2+, Атлетико више жутих, више од 4,5 жутих и пенал

  8. e ovako
    tačni rezultati

    LIDS - ČARLTON 2:1
    BARSELONA - ATL.MADRID 3:0
    MAN.JUN. - BAJERN 2:1

  9. Дајте људи будите реални са Манчом. Не живи се од старе славе. Није Бајерн Олимпијакос...

  10. Napisacu vam ovde, i uzecu pare jer sam tako u mogucnosti

    Bajern tacan rez 0:2 i 1:3
    Barca tacan rez 2:0 i 3:1
    Lids 3+
    i Niksi - Hjuston preko 209.5

  11. Барса - Атлетико 1-1
    Манча - Бајерн 2-2
    Бруклин - Хјустон 1
    Далас - Голден стејт -1
    12,66

    Лидс - Шефилд 2-1
    Манчестер - Бајерн 1
    82

  12. Cekajte, postoji neko ko danas igra protiv Bajerna?
    Ljudi, prvi april je, bar danas nemojte pare kladzama da ostavite na sprdnjama

  13. Ove 3 od deranja + bajern h2 i barsa tm12+&GG

    Neuer; Rafinha, Boateng, Martinez, Alaba; Lahm; Robben, Schweinsteiger, Kroos, Ribery; Muller
    vs
    De Gea, Jones, Ferdinand, Vidic, Büttner, Valencia, Carrick, Fellaini, Giggs, Rooney, Welbeck

    Courtois, Juanfran, Godín, Miranda, Filipe Luis, Gabi, Tiago, Koke, Arda Turan, Villa, Diego Costa
    vs
    Pinto, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, Fabregas, Iniesta, Neymar, Messi

  14. Tri tekme na tiketu sveto trojstvo broj 3 je broj Pedje stojkovica ko igra 3 na tiketu i Bog ga gleda

  15. Еј, а поред оног тикета од 358 иљада, данас налупам неке голове не рачунајући укупну квоту, ал уместо 3+ ја напишем 2+ за све текме, ладно ми добитак око 300динара. Видим ја нешто она буљи у комп, вероватно мисли која је ово будала, уплаћује тикет од 300к и 300дин лоло

    Срамота ме било да се враћам да мењам. :)

  16. Ovako puppet igra:
    (znam da cu da padnem, ali igram sistem onaj, pa i nije vazno sololo)
    Bajern 2+pp
    Barselona GG

  17. Наравно да ће Бајерн да разбије Манчестер. То је реално. Мада, да долазе увек реалне ствари, сви би добијали на кладионици. Не кажем, пуће вероватно, али јбг, како пропустити овако добру квоту? Опет, није Манчестер нпр. Кардиф или тако неки курац већ Манчестер. Чак и овакав.

  18. posle 2k od sinoć sad laganije, samo preko kartice morao sam 1X na Mančestera aimo GGMU

  19. zasto mi to radis blekberne

  20. au mora se probati na Hjuston 2.5 kvota

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.