Кладионица

  1. Pa sto onda kacis?

    Pa da vidite da sam ozbiljan!

  2. Pa otkud znamo da je tvoj? Tiket.

  3. Pa jeste, čak sam pogodio X i na Bet Live-u!

  4. Браво за тикет

  5. Које просеравање. Нек' си добио, свака част, али оно, шта сереш који мој... ако ниси окачио пре, шта има да се правиш паметан на крају.

  6. ma boli me kurac necu ni da igram kladionicu vise!!!

  7. Temu preimenovati u ,,moram nekome da se pohvalim/izjadam kladionica edišn''.

  8. Zvekno sam 6$ na Njujork - Hjuston vise od 209

  9. Moze li mi neko reci, posto slabo pratim kosarku, koliko je realno da Zvezda dobije ove danas?

  10. Malo šale za prvoaprilski tiket. Danas po starom, kvotica 2 do 3. Će nađe se... :)

    http://i.imgur.com/Db6ghP0.jpg

  11. Papete, nije realno. Kvota na Uniks je odlicna, iako su cigani napaljeni. Medjutim ono kako su igrali u dve tekme protiv Budjavih govori da ce glat izgubiti ove dve tekme.

  12. МР.РОБЕН ТИПС

    ДОЈАВА !!!!!!!!!
    1000000%
    ОВУ ПРВУ ДАЈЕМ НА ФРИ СЛЕДЕЋА СЕ ПЛАЋА 20 ЕВРА ПРЕ И 30 ПО ЗАВРШЕТКУ МЕЧА.
    НЕМА ЛАЖИ НЕМА ПРЕВАРЕ

    ПИШТИЕ СВИ ДВОЈКУ НА УНИКС

  13. Evo vam jedan poklon, koji ovog puta nece zavrsiti neslavno, kao onaj u vezi Partizana pre neki dan.

    Real Madrid - Dortmund : Real daje 2+ u prvom poluvremenu, kvota ravno 3.

  14. Papete, nije realno. Kvota na Uniks je odlicna, iako su cigani napaljeni. Medjutim ono kako su igrali u dve tekme protiv Budjavih govori da ce glat izgubiti ove dve tekme.

    Ma naših poslednjih 4-5 govori o rezultatu. Stvarno ne vidim kako mi možemo njih da zaustavimo.

  15. U mozzartu 1.8 na unix. Ja cu ih staviti u onaj sistem.

  16. Večeras PSG kec, Zlatan daje dva gola.

  17. uu opet ima da pršti NBA večeras

  18. Bandi, ostavi predloge za NBA, igram na onom sajtu pa mi trebaju NBA tipovi :)

  19. Kakav je ovaj Gudlak iz Uniksa? Granica u Mocartu je 19.5 poena

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.