Кладионица

  1. Njujork - Bruklin 2
    Toronto - Hjuston 1
    Atlanta - Čikago 2
    Minesota - Memfis 1

  2. SSANJAO SAM DA IGRAM ZA CELZI PROTIV PSGA I DA SAM IM DAO 3 KOMADA U PRVOM POLUVREMENU
    IGRAJTE TRI PLUS PRVO SLOBODNO

  3. Ja sam dobio oko 40 E prosle nedelje, sad vec mislim da sam sve vratio kladionici tako da cu napraviti pauzu nekih bar mjesec il dva.

  4. Nikolase, ja bih igrao crnju iz uniksa preko poena, uniks dvojku i katića manje.
    A ako dobije zvezda sedam u auto i idem da popušim ćoravom kurac, taman stižem posle konferencije za štampu i dok otkuca još koju kartu, hehe.

  5. staviću večeras, šteta što nisi u pon. ispratio

  6. Hteo sam, al me zajebavao internet oko ponoci.. a jel mi verujes da sam SVE hteo da prepisem :(

  7. ee jebiga, valjda neće biti obrnuto večeras, da radi net a ja domašim hah

  8. Kolika je kvota psg 3+ prvo?

  9. 3+ prvo 9 ajoooj pljačkaj kladže Nienninim snom

  10. znaci cepajte svi

  11. Levandovski ne igra?

  12. DZANKE CEPAJ CRVENI NA TRI PLUS PRVO

  13. MISLIJO SAM DA STAVIM DORTMUND NE DAJE GOL @2.45 POZZ

    INACE SVI FENER NA TIKET SUTRA, AKO NE DOBIJE JEBENU KUTXU STVARNO NE ZNAM KOGA CE, + SU POKRADENI PROSLU TEKMU SAD CE IH USRATI POZZ

  14. Levandovski ne igra?

    Uefa kaze ovako:
    Za Real nece igrati samo Marcelo
    A za Dortmund:
    Lewandowski
    Subotić
    Schmelzer
    Bandowski
    Bender
    Gündoğan
    Błaszczykowski
    Piszczek

  15. uff znaci izduvace kraljevsku kobaju

  16. AS Roma-Parma-X-1

    Udrite na ovo! :D

  17. Heracles-Feyenoord 2
    Ludogorets-Litex Lovech 1
    AS Roma-Parma 1

  18. Danas neki lik 99 ispred kladionice rekao PSG-Čelzi kec i Real-Dortmund X. Ja mu se smejao, a ako ubode ima da plačem.

  19. Ja sam odigrao

    Uniks 2
    Real 1-1&2+pp (nema u mozz da se odigra tacan rez 5:1 i 5:0)
    Celzi X-X

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.