Кладионица

  1. Tilmo, skripto, ti si jos i dobar. Mnoge sam odavde zajebao i vise puta lololo

  2. Ja pao samo dvojku na uniks na jednom tiketu, al' ono, nije da mi je krivo.
    A na nekom jučerašnjem gađao 4 tačna rezultata, pogodio samo real, lolčić, dosta.

    Sutra juventus x-2 k'o kuća, ili ako ima negde da se odigra igra 2&0-2 još bolje.

  3. Kad si se pre vratio iz BGa coa?

  4. Haha, popušiću mu kad se vrati iz Kazanja, nije im'o vremena čovek, mor'o da zabavlja Nola jbg.

  5. pricaju da je Covicev kurac fuzionisan

  6. o jebemudan ja pisao kao da TOR- MIA igraju

    a opet lepa kvota na HOU, verujem da mogu dobiri, neće biti lako

    elem kec je na Majami dakako, ali nije ni bitno mizerna kvota hah

  7. http://www.millenniumbet.net/betting/checkTicket?ticketNumber=830414200147&pin=8557
    Pa da. K'o za kurac Dejvis da neviđeno malo poena (ja očekiv'o da Foj neće dati mnogo, i nije, ali ovaj dao još manje) i Zeka Rendolf NEZAPAMĆENO malo poena, I NE. Ne da jebeni Noa ovu šugavu crkavicu. Jebem ti se s majkom čamugarskom, IDI ŠUTIRAJ JEBENE TENISKE LOPTICE, GANFERU ŠUGAVI! Tačno mi dođe da lepo stavim 10 somova na fazon kvotu 5 pa kud pukne nek' pukne. Samo je problem što bih ja onda puk'o 10 somova...
    I još k'o za kurac odigram u lajvu na ciganski Čelsi x. Uf, kako bih voleo da im Liverpul preotme titulu...

  8. Kad ustajete ovako rano bog vas jebo

  9. Noćna maćore, noćna. :)

  10. JEL DA IGRAM PAO I FENER JEDAN OSAM DEVET KVOTA ILI STA DA RADIM? KAKO VAM SE CINI?

  11. NIKOLASE SAT TI MISLIS?

  12. Odigraj to i budi bez brige, sigurica su ti parovi...Feneru i Panati su potrebne pobede ko lebac ako misle da idu dalje.

  13. Jebe me Fener, al ne vidim ko ce da odigra u raspaloj Caji jebiga!

  14. Onda stavi Fener manje daje od 81.5 ko sto sam napisao

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.