Кладионица

  1. Salji i meni sistem. A meni prodjose bertans i lovernj. Ja sam sad poceo ovaj sistem da igram. Pravim kvotu oko tri i uplacujem 500 a uplatio sam na karticu 2000. Ako dva puta pogodim vec sam dobar a ako pogodim jednom samo sam 500 u minusu i ne ide mi lose al me jebe sto pored toga uplatim po neki tiket od 100 a rekao sam da necu nego ne mogu da odolim. Jbg hocu da pravim pare al me jebe sto me povuce da napravim jos po neki tiket i mogu reci da sam sa ovim od po 500 prilicno dobar ( npr danas ovu dvojicu uhvatio, sinoc juve i benfiku i da sam samo to uplacivao bio bi dobar 2200 a al posto sam jeo govna sa malim tiketima sam oko 1500).

  2. Ma kakav kurac Fibonacijev niz imam ja nesto bolje ko hoce nek me KONTAKTIRA U PVT

  3. Milose, pisao sam mnogo puta. Googlaj fibonacija, pa ga koriguj kako ti odgovara. Ja ga igram vec godinama, sa prekidima, i jbg, video sam gde gresim i to.

  4. bez deranja jel si ozbiljan, da ne saljem dzabe pvt, posto imam 1400eura na racunu u meridianu trenutno....dobro ne bas eura, ali imam 1400

  5. Znam sta je fibonacijev niz ali mi ukratko samo ilistruj kako ga upotrebljavas za kladzu na primeru. Jel ulaganja ides prema nizu ili kvote? Jesi na ovoj temi pisao da potrazim? I jesi li u plusu? Deranje salji
    Edit: ocekujem da deranje kaze u pvt. Ne kockaj se

  6. Dajte neki nba predlog nocas, kvota oko tri nek bude. Bandi dobro gadja nba

  7. izguglajte majku mu

  8. U ponudi imas 2 igraca bar iz jednog tima svaki dan

    Uzmi primer recimo Kari i Li iz Golden Stejta ili recimo Harden i Hauard iz Hjustona to su dva igraca nosioca i na njih imas neku marginu za poene koje kladionice daju, jelte

    Prvi tiket stavljas ovako:

    Harden plus
    Hauard minus

    Drugi tiket stavljas

    Harden minus
    Hauard plus

    Na oba tiketa kvota je 3.42! 1.85x1.85...

    Ako na oba tiketa stavis po recimo 1 unit odnosno za primer 1000 din. dobijas 3420 i kad odbijes ulog u plusu si 1420!

    Mala je verovatnoca da obojica idu u plus ili da obojica idu u minus na jedoj tekmi, e sad ono najvaznije VEOMA MALA VEROVATNOCA JE DA TO BUDE U 3 KONSTATNE UTAKMICE MOGA KURCA to jest da te docekad krajnji ishod plusplus ili minusminus...e tu sad dolazi ovo sto je papet reko al ne fibonacijev niz nego martingejlov....gde ti stavljas ovaj odnos za te 3 tekme 1-3-7....znaci na prvu stavis 1000 na drugu 3000 na trecu 7000, da bi uvek bio u plusu s tim sto ces na prvu tekmu biti najvise, moze i manje kinte da se stavi kolko ko moze i ima....

    hocu da me jebete jako kladionicari sa vukajlije
    http://i231.photobucket.com/albums/ee51/xurxshadow/money-girl.jpg

  9. aj ti meni lepo reci sta da uradim sa 1400din veceras, okej?

  10. e jbg a ja se trudio ovolko :(

  11. deranje, zar martingejlov sistem nije 1-2-4-8-16?

  12. pa cini mi se da nisam ukapirao manje vise 85% toga sto si napisao, zato daj nesto jednostavnije kako da potrosim ovo malo bede sto imam na racunu

  13. Svidja mi se sistem. Pezose nadji dva igraca iz istog tima i rokni po 700 prema deranjovom sistemu i ako prodje dobar si oko 1000. Ako ne prodje, nije hteo jbg.

  14. @pupt jeste al ovde dodajes +1 za svaki put, mozes i 1-2-4 al te onda samo prva opklada isplacuje

    ko ima para na racunu moze pomalo da izgradi...

    pero nzm stavi na Toronto 1.8 trebali bi da dobiju :)

  15. kapiram sad losmi :) al veruj mi ja sam toliki baksuz da slobodno mozete da igrate suprotno sve od mene...tako da nema teorije da mi odma ne dodju ili oba u plusu ili oba u minusu..

    i ja sam kontao toronto da singliram...ali, gle cuda, indijana ce bas nocas da prekine taj usrani niz poraza....al odigracu svejedno boli me uvo

  16. probaj OKC ovi su bez hauarda 2.30

  17. uh danas kad sastavim nesto e pazi. okacicu
    za 350 kinti 7 tiketa po 50. sirotinjska zabava

  18. Silujem konstantno sa pet parova basket. Sad pocinjem da igram za jacu kintu samo tri para. Reci Pezose kako sam predvideo kiks Majamija, steta za OKC i poeni Njujork-Vasington, ostalo sve doslo.

  19. Je l' realno Partizan-Voša GG3+ da se stavi?

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.