Кладионица

  1. Man. City-Sautempton 1 1.30
    Newcastle-Man. Utd 1X 1.71
    Chelsea-Stoke 1 1.25
    Augsburg-Bayern 2 1.40
    Partizan-Vojvodina X2 3,53 ili KIXVPPX 2,20
    Atl. Madrid-Villareal 1 1.50
    Rayo Vallacano-R. Madrid 2 1.45
    Kaljari-Roma 1X 2.02

  2. Bolte, po meni nije. Cenim da ce biti do dva gola maksimum na mecu.

  3. Tacan rezultat 0:1

  4. Ja igrao ovako mancester i psv iz x u 2 obe za 200. Igrao celzi, inter i real za 600. Nisam smeo siti da stavim siti i atletiko.
    Igrao za sto pazar, zvezdu, besiktas, dnipro, petrovac i ipak tu stavio siti. I jos jedan bzv prema onim uzastopnim nizovima na sajtu sto sam juce postavio da ima. A u mozzartu je blokirana zeljeznicar da se igra (1,5 kvota).
    A sinoc uhvati ibaku plus, carmela i duranta minus i sjeba me noa iz cikaga igrao plus a falilo mu 3 poena. S obzirom da nemam pojma o nba i nis tako los al me uvek jedna sjebe.

  5. Nikolase, kad već igraš navijački tiket objasni mi poentu stavljanja kvote 1.25 ?

  6. ВУЧИЋ ТИПС ДОЈАВЕ И ПРЕЛАЗИ НАМЕШТЕНИ МЕЧЕВИ 100%

    СПАРТАК ЗЛАТИБОР ВОДА СУБОТИЦА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА БЕОГРАД

    ТИП: ПРВО ПОЛУВРЕМЕ ДОБИЈА ДОМАЋИН А У ДРУГОМ ДОЛАЗИ ДО ПРЕОКРЕТА И 3 БОДА УПИСУЈЕ ГОСТУЈУЋА ЕКИПА, ИЛИ НУМЕРИЧКИ ПРИКАЗАНО 1-2 (словима "ИЗ ЈЕДАН У ДВА / ИЗ КЕЦА У ДВОЈКУ") .

    КВОТА: ВАРИРА ОД 25 ДО 30 У ЗАВИСНОИСТИ У КОЈОЈ СЕ КЛАДИОНИЦИ КЛАДИТЕ.

    Шалу на страну. Играмо за Спартаком 3 за 3 неколико година.
    Домаћин сваки пут узима бодове али последњих сезона нисмо имали овакве амбиције и шансе за титулу.
    Имамо јаку серију победа, фино играмо па се надам и да ћемо прекинути ту лошу традицију са њима.

    Таман да наместимо ово, поправимо мало буџет и обезбедимо плате до краја сезоне и да измиримо неке старе дугове са људима из Суботице (сигурно их има јер нема клуба ког звезда није зајебала за неке проценте лололо)

  7. odigro sinoc toronto singl, sad je na mom racunu neverovatnih 2002 dinara, dajte neki singl sigurni da uplatim to, nije bitna kvota, samo da nije 1,20 ili tako neko sranje

  8. Хтедох да одиграм неке сигурице, али ми ова погрешно откуцала ове две текме 1-1, само сам Барсу тако хтео.

    Елем, сетих се да ми једном јдна од њих рекла "Никад не мењај кад ти радница погреши" сад ћемо видети, да л ћу да је частим или пребијем.

    https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1093-7595332-1176

  9. Pezose probaj mozda real 2, mnogo im treba a fina kvota (1,45) i mozda ovu sto je blokirana u mocartu zeljeznicar kec (1,5) i dodaj inter ili celzi i imas oko tri kvotu pa baci 500.

  10. zvezda x-2 to svi znaju ja odigrao jos juce ali kvota 3.9

    inace runi razjebo prst,velbek ce da napada njukasl tako da...

  11. Па где Реал човече, пола тима им не игра а и одмарају за ЛШ. Поништи тај тикет одмах.

  12. dodjes mi 1000 din losmi lol

  13. Налупетао следеће:
    звезда - борац хендикеп 2 (20 граница)
    спартак - звезда 0-2
    вердер - шалке 2
    раднички н. - јавор х-1
    нови пазар - јагодина гг3+
    њукасл - јунајтед 2-3
    челзи - стоук 1и2-3
    квота 350.

    Јебем ли им пичку, јуче рекоше да лазовић вероватно не игра, био нешто болестан, и види сад - игра, мада добро, ако до шездесетог буде 0-2 онда то излази, јер ће да поцркају сви.
    Остале фалабогу не пишем, у њих се уздам, мада ће овај да прође а све те сигурне ћу да попадам дебело.

  14. spartak 1
    vojvodina 2

  15. Колко добар тикет Ацо
    Ја би преписао само не би Пазарце тешко се тамо дају голови али видећемо на крају

  16. Атлетико мадрид - Виљареал - из икса у 1
    Сосиједад - реал мадрид - из икса у 2
    њјукасл - ман. утд. - из икса у 1
    норвич - вебеа - из икса у 1

    њукастил - ман утд - 1
    челзи - стоук - гг3+
    норвич - вебеа - 1
    вердер - шалке - гг3+
    аузбург - бајерн - 2
    дортмунд - волфзбуг - 1
    атлетико мад - виљареал гг3+

    Спартак - црвена звезда - 1
    партизан - војводина - 2

    Астон вила - фулам - 1
    кардиф - кристал палас - 3+
    хал - свонси - гг
    њукастл - ман. утд - полувреме икс
    норвич - вебеа - 2-3
    бреда - твенте - 3+

    Псж - ремс - 1-1,3+
    лориент - евиан - 1
    кијево - верона - 3+
    атлетико мадрид - виљареал - 3+
    вердер - шалке - 4+
    штутгард - фрајбург - гг

    Нови пазар - јагодина - 3+
    задар - динамо з - 2
    њукастл - ман утд - 2
    астон вила- фулам - 1
    херевен - псв- 4+

  17. ATL.MADRID - VILJAREAL >>> kmb 1&2+I
    4 kvota

  18. dodjes mi 1000 din losmi lol

    I ja sam to odigrao. A dobija real, mora jer ako izgubi nema sanse za titulu a za ligu sampiona su obezbedjeni. A ja ti samo 500 dugujem posto sam ti toliko reko :). A i ja sam te tri odigrao. Toplo preporucujem psv i mancester iz x u 2 bar za 100 dinara.

  19. Atletiko Madrid GG3+
    Njukasl 1X
    Real M GG3+
    Celzi 0-2
    Svonsi 3+
    Fereira 1X

    Izaberite sta vam se svidja

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.