Кладионица

  1. mR. RoBBeN
    Малага - Гранада 1 @ 2.10

    3 за 3

    pre 2 sata

    51. минут 3-0 хвала лепо

  2. Vala, ubode ga ti opasno. Lepa kvotica bila za neki singl.

  3. Paz' sad preokret Granada! :)

  4. омашила гранада пенал у 44. минуту и онда судили овима да се потврди и заокружи на тикету :D
    Нисам имао лове за сингл а исто био доњи срем прошлог викенда и овог рад ал јебига кад нисам имућан

  5. EVERTON DAJE GOL!!!!

  6. Everton - Arsenal GG
    Atalanta - Sasuolo 1
    Fiorentina - Udineze 1
    Vest Hem - Liverpul 2-2
    Čukarički - Napredak 1

  7. Каква ће текма да буде Чука - Напредак мила мајко...
    Сви пиче кеца а мени није јасно. Разумем ја да се они боре за ЛЕ али неће ни они ни Пазарци да виде ЛЕ. Раднички или Јагодинци ће да буду рећи а Воша узима куп и тако иде у квалификације.
    Напредак јесте да је ужасан гост али имају фину екипицу и пада доста голова нањиховим текмама. Ако се добро сећам мислим да су задње 5 у гостима играли ГГ.
    А с друге стране Чука игра на мало голова, добијајју 1:0 или 2:1 најчешће.

    Ја би играо пол. или крај Х некако ми је то фина варијанта.

  8. Eo i drugi:

    Kaljari - Roma 2
    Herta - Hofenhajm GG
    Sevilja - Espanjol 1
    Porto - Akademika 1
    Valjadolid - Valensija X v PPX

  9. Samo da ga ne ispušimo na moćnu četu iz bergama lolo
    ja stavio pp1vki1 na kvotu 1.6 pa kud puklo.

  10. Šta mislite za ovu Hertu, a da nije broj golova neg' ishod.

  11. Meni to realan iks, a više vuče na keca nego na dvojku samo zbog domaćeg terena. Opet, u prošlom kolu hofenhajm munuo 3 komada bavarcima. Hm, jebena utakmica.

  12. Šta mislite za ovu Hertu, a da nije broj golova neg' ishod.

    Zaebana tekma, ja bi reko X.

  13. MA STAVI DVOJKU, PA NEK IDE ŽIVOT.

  14. I ja se slažem s dvojkom na hofenhajm, aupičkumaterinu!

  15. Одиграх ово, задњи пут да пробам малу квоту а већу уплату. Ако опет паднем, правим само 100к тикете за 20 динџи, није ово за мене.
    https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1093-8892822-1176

  16. Ja čim dobijem platu startujem sa kvotama od 3-5 i ulogom od 20 KM. ĆEMO VIDIMO!

  17. Meni slican tiket ko tilmu. Bazel, sent etjen, monako i odesa ( dosla).

  18. Pa igra li neko sa ovog mog tiketa, sve 0-0 upickumaterinu.

  19. Napokon golovi, i to ga dade Nica, ne kladim se više, nije ovo sport za mene.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.