Кладионица

  1. Jebem ti virtuelno kladjenje.

  2. Ovako sam ja igrao za danas. Nije bas nesto sigurno, al eto, mozda neko dobije neku ideju.
    http://prntscr.com/37rqi7

  3. Kolko dajes ovome sigurnosti papete, msm ove prve dve?

  4. Nesto razmisljam i pocinjem da mislim da je tacno da kad se postavi ovde tiket da ne moze da dodje. Dok nisam postavljao dobijao sam a zadnja dva dana nista. Jebeni nba uvek me jedan igrac sjebe. U subotu cetri tiketa sve po jedna utakmica. Nego sta mislite da ce uraditi totenhem, bilbao i milan :)

  5. AJ NAPUSTITE TEMU ONDA VI STO VERUJETE U VUKINO PROGLETSTVO I NE SMARAJTE NAS KOJI PRIZNAJEMO DA NEMAMO POJMA SA KLADIONICOM I DA MOZDA JEDAN PROMIL STANOVNISTVA MOZE REDOVNO DA DOBIJA DOK OSTALI PUNE KASE KLADZAMA.
    Hvala.

  6. Ja poceo malo opet da cepam kladzu, ali bas jako, tj na 100 din gadjam minimum 50 soma, ali skoro uvek preko 100. :) Danas, posto ima manje parova, gadjam oko 40 hiljada, a glavni fiks mi je Lokomotiva M. daje dva u prvom. Jucer padoh na Brondby 1i2-3 i Colo-Colo 2+pp, za 50 soma. Uci ce jednom!

    EDIT: Evo vam mojih predloga...

    Lokomotiva M. daje dva u prvom
    Geteborg 1 i 2-3 gola (kombo)
    Totem 1+pp i 2+drugo
    Trabzon 1-1 i 3 + (kombo)
    Djenova Milan GG prvo....

    Lokomotiva moze i 3 +pp za hrabre. :D

  7. Blajvaga danas preskace,al krascu ti neke predloge ubuduce.. Ostavljaj ovde, znam da si pre lesio kladze na velike kvote..

  8. Milose oko tog ''prokletstva teme'' se zajebavamo, ne mislis valjda ozbiljno. Prokletstvo teme, najbolji izgovor kad stavis tiket a padne lolo...odigrah jedan inace...

    https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1180-5775561-1176

  9. Znam bre, zajebavam se. Pa vidis da sam i ostavio sta sam igrao, zato smajli. Imal tih dojava? Onaj zeljeznicar sto bio blokiran pre neki dan lagano dosao.

  10. 07.04. 21:00 TOTTENHAM SUNDERLAND pk 1-1
    2.25
    Fiks
    07.04. 20:30 METZ ISTRES ki 1
    1.68
    Fiks
    07.04. 19:00 JUVENTUS LIVORNO vg 1
    3.15
    Fiks
    07.04. 21:00 GENOA MILAN ki 2
    2.05
    Fiks
    07.04. 21:00 BENFICA RIO AVE pk 1-1
    1.75
    Fiks
    07.04. 22:00 LEVANTE ATH.BILBAO vg 2

  11. Ово сам хтео да уплатим али нисам стигао. Оно, сто и кусур квота, зајебанција. Ако се проваљује уопште, копирао сам са брзог тикета. :)

  12. Eo ga današnji

    Jong Ajaks - Ajndhoven 3+
    Jong PSV - Den Boš 3+
    Benfika - Rio Ave 1
    Đenova - Milan 2 v PP2
    Levante - Bilbao 2 v PP2
    Totnam - Sanderlend 1

  13. poserem se na ovu lokomotivu kubanj...kakvi klosari jebote

  14. DAJTE MI KVOTU 3 ZA VECERAS!!!!

  15. Ja bas hteo da trazim istu kvotu za nba. A igraj totenhem i bilbao, ja sam to plus milan i kvota mi oko 6.

  16. i debilcine lokomotiva mase oba bacanja, kakva truba od ekipe jebote

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.