Кладионица

  1. vec sam te pitao lolo

  2. Eo ga Bilbao 0:2. Prošo.

  3. Sta dostane, nek ih napuni bilbao jos dva za svaki slucaj. Meni milan treba da ostane, primise gol. Sad devedeseti

  4. prosao onaj moj. sad navijam za vas :)

  5. Ostao Milan, za koga sad navijamo?

  6. Totenhem ladno ušao u 6+ Mislim da ni najveći genije za kladionicu na svetu nije mogao to pretpostaviti.

  7. Za bilbao. Jos njih cekam i ja i ti. A primetio sam da mnogo cesce dobijam i bolje pogadjam kad ima manje utakmica nego subotom i nedeljom.
    Edit: tj to ne cekas sad videh. Cestitam

  8. ja dvojcicu radije ipak bez rizika

    ja samo to za 35 evra idemo, vadite me iz bankrota tek mi je 10og plata

  9. Ocel i taj kentaki i njihov protivnik postici vise od 135 poena? Razmisljam se ozbiljne pare da stavim, nekih 5$

  10. Gazmene, des' ti na prediktoru? A za kentaki neam pojma.

  11. Kako de sam, jebem straobalno.. 3 tacna sam uvatio ovo kolo

  12. Pa ne javljaš se, zato pitam.

  13. Sta da se javljam kad treba da se pokrijem usima :D

  14. A vi sto pricate o dobitnim tiketima, ne tripujte. Ne moze da se dobije tiket ako se okaci na vukajliji. Opste je poznato da postoji odredjena licnost koja javlja sta je odigrano ovde, pa se odmah zovu zvanicnici timova koji su na tiketu da bar jedan ne odigra tako.

  15. U pravu si, ja kad podignem pare moram da trčim gajbi pre nego što vide da sam u stvari pao.

  16. Odigrao sam na lajvu da nece biti vise od 3 gola na bilbau i tenis neki koji je vec prosao.

  17. Jebeni san hoze, prvo promasi penal a sad da autogol. Ako padnem jebacu mu mater u picku ja.

  18. Neće bre, ostaje ovako.

  19. To bre. Bravo i za papeta.

  20. PUSITE KURAC, DA LI DA STAVIM NEKE PARE NA OVE NCAA MORONE DA CE ZAJEDNO DA PREBACE 135 POJENA?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.