Кладионица

  1. sto mi ne rece to Shomie88 :) ne igram nista sem NBA i povremeno ELiABU...a posto nema nocas sad sam na predlog stavio totename i Kentaki pph2 sa soma....msm da ce totename jebati sve nas, prevelika je to kvota 1.5 ko sto rekoh jbg..isti slucaj ce biti kao se Fenerom i Cajom...

  2. Meni treba gol totenama i pobjeda kentakija za 35 eura

  3. ma popusicemo kurac 100%..

    edit: sinoc pohvatam sav NBA sem Indiane za koju sam se mislio da stavim bas zbog te jebeno male kvote koja mi ne treba ni za kurac povecava dobitak za tipa 400 dinara...i stavim, Atlanta ih na kraju prvog poluvremena otkine 30 nesto razlike, oni ubacili 20 na poluvremenu rekord fransize :)

  4. Ko jos igra na te panjeve... Hibbert 0p, 0sk pa kakav je to All star centar ljudi moji

    Najpouzdaniji timovi za kladjenje su San Antonio, Hjuston i protiv Detroita i čikago kući

  5. Gazili su sve redom dok Grejndzer nije otisao u zamenu za Tarnera i Alena i dok Bajnam nije pristigao, nisu izgubili na kvalitetu nego im se nesto dogodilu unutar tima...od tada msm da bi ih jebo i Borac iz Cacka...

  6. ja odigrah x-1 totnam i x-2 milan , i evo ,pa kad je ljudi moji milan vodio na poluvremenu neverovatno

  7. Oce li ti KFC i njihovi protivnici postici zajedno preko 135 poena? Sta mislite?

  8. izgubis muda kad ti ode veteran koji kad nikoga ne ide krene pa sto bude da bude, grejndzer je doktor i njihova najveca greska

  9. Bilbao promasio penal. O sudbino kleta, 'nomad inter a sad i ovi.
    Edit: dade ga bilbao. Jos totenhem a ovo dostane.
    Edit 2: dade ga i totenhem :)

  10. U isto vreme, idemo bree!

  11. zeussick
    pre 4 sata
    Eo ga današnji

    Jong Ajaks - Ajndhoven 3+
    Jong PSV - Den Boš 3+
    Benfika - Rio Ave 1
    Đenova - Milan 2 v PP2
    Levante - Bilbao 2 v PP2
    Totnam - Sanderlend 1

    Samo nek ostane ovako :)

  12. Za koliko cekas? Samo dostane

  13. @seka greska je sto su bajnama doveli, onaj nije cist u glavi jedino gde je mogao da igra su bili lejkersi i to normalno jednu i po sezonu...a grejndzer bi im svakako puno znacio u PO kad je najpotrebnije...

  14. @papet to ti pricam, ja stavio kad je palo na 1.20 :) siptari

  15. Za koliko cekas? Samo dostane

    3190 :)

  16. ušo i totnam samo se čeka kentaki noćas

  17. Totnam siguran 3:1, samo Bilbao dostane.

  18. Seka sta predlazes onda? 2 ili pp2?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.