Кладионица

  1. Odigro ovako danas:

    Krila Sovjetov - Terek X v PPX - došlo
    Senica - Slovan 2 v PP2 - došlo
    Altah - Lifering 1 v PP1
    Sent Polten - Kapfenberg X v PPX
    ---------------------------------------
    Alfreton - Alderšot 1 v PP1
    Piterboro - Gilingem 1 v PP1
    Brentford - Krovli Taun 1 v PP1
    Šefild Junajted - Roteram X v PPX
    ---------------------------------------
    Čelzi - PSŽ 1
    Dortmund - Real 2
    ---------------------------------------
    Čelzi - PSŽ 1-1
    Dortmund - Real 2-2

  2. Danas odem do kladionice, sednem za sto i nadjem papir što je neko sastavio dva tiketa. Odem i uplatim to. :)

    Uplatio sam i neki moj, ali taj sam već prežalio. Nisu mi tiketi lod mene, ako dođem kući pre početka tekmi, kačim da vidite šta sam igrao, tj taj neko. lolo

  3. VIGAN - MILVOL >> pk X-1
    MIDLZBRO - BIRMINGEM > pk 1-X
    GRIMZBI - VOKING >>>> ki 1
    BAJERN - MAN.JUN. >>> ds X2
    uplata:50
    kvota oko 410
    dobitak oko 20500

  4. 12.5 hendikep na Uniks zanimljivo

  5. https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1188-6843025-1177
    и
    https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1188-6281272-1177

    овај хендикеп 10.5 на уникс је идеалан за кладионичаре који навијају за звезду. ако га пребаце, јебига, паре су ту, ако га не пребаце - звезда прошла. сутра ћу то да шинем у синглу, па навијам за звезду, у оба случаја сам задовољан.

  6. Kolika je kvota bez hendikepa?

  7. http://imgur.com/f4DiI11
    Delom iz sprdnje a delom sam ubedjen da dolazi lolo

  8. TRCTE U KLADIONICU DOK NE SPADNE 1.90 NA MEMFIS XAXAXAXAXAXAX

  9. IGRAJTE NA MANĆESTER

  10. Indiana odmara celu startnu petorku protiv Milvokija ko igra nek proba 3.35 je kvota na MIL, vrv ce straobalno da padne u narednih sat sat i po

    PALA VEC NA 2.30 :)

  11. Stavio sam sa hendikepom od +2.5 na Milvoki. Nacu te u gradu ako puknu sa 3 ili vise razlike.

  12. Хтедох данас да уплатим Атлетико 1-1 и Бајерн Х-1. Нисам уплатио, значи да ће доћи.

  13. Neki lik u kladži malopre stavio 5000 na 2-3 gola u prvom poluvremenu Mančester i Atletiko X poluvreme. Klasičan primer kako lagano izgubiti pare.

  14. Јао, ево полувреме дошло као што сам хтео да играм. Надам се да неће и крај. НАДАМ СЕ!!1

  15. Bruklin 2
    Finiks 2
    Hjuston 2

    i mora se probati na posrnule lidere, dobre kvote baš
    Majami 2
    Indijana 2

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.