Кладионица

  1. Indijana sa Milvokijem? Kolko je kvota na dvojku?

  2. stavio sam na milvokija 500 kinti, kvota 3.90 kod nas

  3. U kurac i ova indijana, a jebem majku atlanti i kvoti 1.35, jeb'o me otac i kad igram enbiej smrdljivi van plejofa.
    Edit: haha ludi enbiej, atlanta vodi sad. 'ajde milvoki, do pobede ili poraza s nekim minimalcem i taman!

  4. treba polako bataliti NBA na kraju sezone.. samo poeni neki ili baš ako je neka dobra kvota da se proba

  5. Jebem ja seme tom portlandu, 15 razlike su vodili, onda ih ovi stigli i prestigli u poslednjem minutu, a ja falabogu imao doh1 na -9.5, i normalno ne mogu ništa da ubodem, a baš lep tiketić bio, toronto daje više na poluvremenu, atlanta 1, milvoki h1, oklahoma dodatni poeni plus i portland buđavi.

  6. Klošarska Liga Evrope za danas, mislim da može ovo da dođe.

    Benfika-Alkmar 1&tm12+
    Juventus-Lion 1-1
    Sevilja-Porto GG
    Valensija-Bazel KIXVPPX

  7. Ajde ovi sto igraju Juroleague...sta mislite h2 na Efes/Bajern?

    Prevelika je kvota na CSKA 1.80

  8. ja bih turio na Bajern H2, mada ovi kotkuće su nezgodni
    Makabi- CSKA više poenaod 152 mislim da bi trebalo da dođe
    vagam da l' ću i na Laboral hendikep, Barsa od Saragose izgubila, a i u EL ih zgazio Armani dok je Laboral pobedio

  9. Pre ce EFES da pokrije nego Bajern?

  10. nisam siguran... nema šugavije ekipe od Fenera u EL trenutno, a sada im ne treba za prolaz ko zna šta će biti, ja verujem u Karija i stavih na Bajern hendikep

  11. Fener kad bi ozbiljno igrao protiv Efesa usrao bi ih 30 razlike...ovako kad im ne treba ni za sta ko zna sa kolko posto snage ce igrati.

  12. Селфос - Валур, исландска лига, прелаз 2-1, а ваља покрити и 1-2. Квота 35 у моцарту, ал' у моцарту већ блокирано.
    Рекао ми неки друг данас на вежбама, као зна неког лика који је платио за то, оно, није са фејса. Нешто верујем да је зајеб, ал' што да се не проба на 100 динара, ја шин'о 200.
    Ако неко уплати и ако дође очекујем макар почасни тикетић, лоло.

  13. Pa sta su rekli drugu? 1-2 ili 2-1? :)

  14. Coa, veze nemaju te zlojave, ali sam ispratio, radi uroka...
    Sad sam proverio, kod mene nije blokirana, u Max Betu radim...
    To je neki dogovor medju kladzama 100%..

  15. Sad tek kazes da radis u MaxBetu?
    Daj javi kad dodje neki frajer sa aktovkom da uplati na singl :)

  16. Prebacio sam se u kazino, jebi ga...lolo
    Dok sam bio u kladzi, kamara se primala na zlojave...Od prilike 1od 50 prodje...A ti sad pogodi koja je ta od ti 50...:D

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.