Кладионица

  1. Nisam mislio na zlojave, nego kad recimo dodje lik i uplati na Spartak - Jagodina 1 za 50 000 :)

  2. Рекао 2-1, што је контра, јер је на кеца квота 5, ал' сам испратио, него ваља ту пробати и 1-2, логичније ми је.

    Фалабогу, од кладионице сам макар то научио, да се не треба залетати на те глупости, ал' бих муда појео да прође, а рекао ми лепо, и нисам хтео да бацим 100-200 динара. Овако сам миран, не мора да дође :)

  3. Aaaaa, tooo...:D
    Pa, pazi, za toliko moze svako da bude pametan, samo treba da ispratis 2 nedelje jedan tim i odma mozes da ga singliras trecu tekmu, bez problema...:3

  4. Bilbao, Estoril, St. Galen, St
    Etjen, uvek solidne kvote i cesto dolaze..
    Dosta od mene...:D

  5. Pa nije blokirano u mozzartu SKK?

  6. Не знам, ја пре пола сата покушавао преко картице да уплатим, оно ми виче да на ту утакмицу више нису дозвољене уплате.

  7. NA PLANETWINU JOS MOZE,TU UVEK MOZE SVE
    CEKAM SAMO DA MI LIK UPLATI

  8. А не залећите се јебига, ја то само успут чуо, не морамо сви да попушимо курац :Д

  9. ništa od Bajerna hah, treba ovima za prolaz ubijaju ih

  10. BESECERA UKLJUCI MI ZA HILJADU!!!

  11. Coa, ja prarim radi uroka, cisto da se ne jdem ako bude doslo...
    Kad radis u kockarnici i sam postanes kockar vremenom, na zalost..

  12. Coa, ja ne uplacujem tu zlojavu. Opustite se, uzimate pare.

  13. Пало ми на памет да купим механичку тастатуру, а немам паре па одиграо ово

    https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1029-4375838-1177

  14. od igranja u mozzartu zaboravih za kombinacije, CSKA 2 i više milina... ovako odigrah samo više, a pašću više poena najkilaviji meč u istoriji košarke OLY- PAO

  15. И ја хватао цска 2и+, ал' једва уђе. Још имао севиљу 1-1и3+, олимпијакос 1и- и бенфику усрану јебем је у уста смрдљива баш јако х-1, дали у 39., чекао бих само њих и олимпијакос да је претекло до полувремена за 9600. хаха, ако, попишај ме бенфико.

  16. Ајде цигани матер вам јебем, немојте прелеп тикет да ми усерете.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.