Кладионица

  1. dajte sajt da proverim poene igraca

  2. a kurac nisu ni poceli to na tiketu pisu 23:55 zbog necega jedu govna

  3. Oko 1,4 al zavisi od utakmice. Ja nba pratim na cbbsport

  4. sad gledam osjebo me gasol manje lillard vise ostalo nisam ni hteo da gledam,vracam se na fudbal :(

  5. na nba.com gledaj poene, a 23:55 stavljaju da sve uđe u jedan dan

  6. Ko juče nije uzeo keš na fudbalu, nek prekine sa klađenjem.

  7. A za ove sa Estorilom, jeste vi gledali tabelu?
    Estoril je tu gde jeste, osigurao je kvalifikacije za Ligu Evrope i nema šanse da ganja 3. mjesto ili da izgubi ovo 4. ili 5. što vode u kvalifikacije. A ovima borba za opstanak.
    Šta znam, pripazite, cigani su to.
    3 kola do kraja.

  8. Dajte mi neki siguran tiket?

  9. bilbao daje 2+ malaga 1+ 2,7 nesto
    juve daje 2+ udine 1+ 3,05
    reding 1x 1,5

    kvota 12 i nesto

  10. Gde ima ta igra tim jedan daje dva a drugi daje jedan gol, ja uglavnom igram 1x2 pa slabo znam kombinacije jel ima u mocartu? Nije losa ogra 1+ I&1+II.
    FIno minide tiket za sada mada me sad malo strah sto sam stavio 3-5 lester. Mada ako dodje 6 golova ko ga jebe.

  11. hteo sam da igram 1iGG i 2iGG ali nema na sajtu pa sam ovo nasao jos bolje ,ni ja ga u listi nisam nalazio ,uglavnom pise tim1 2+i GG i obrnuto to je to verovatno

  12. То је то, дабоме. Има на сајту свакако, а и у листи.

  13. danas sam slucajno nasao drezden.pala im jako kvota.zbombam 1-1 3+.uleti u prvom.kontam da ce igrati dobro i sldece tekme,borba za opstanak.

  14. Majami 2
    OKC 2
    Boston 2
    Sparsi H2

  15. Igrajte Wasington 1 ne igraju mudo Lebron,Bosh

  16. ne igraju a, pa dobro onda, ne treba se 2 juriti, ja mislio da se bore za prvo u konf. al isad vidim da im zapravo drugo odgovara više

  17. sta masi sve udineze nema cim izadje toto di natale kurcina

  18. Lester stade a fali mi gol. Bilo bi steta da ne dodje. Poslusacu vas za nba. Nego nba me uvek bar jedna zajebe.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.