Кладионица

  1. Četiri dana pričam za liverpul da je za iz keca u keca, hoću da singliram, možda i 1-1&gg, i uspavam se, koliki sam baksuz.

    Jagodina x-1, čelzi 2, psž x, atletiko 2, milan x-1 i hofenhajm 2-3, kvota 350.

  2. za sada 7 tiketa palo ,3 jos ziva ,jos 2 uplacujem kasnije ,ako jedan uspe kacim ,resio sam sve da prodam da dobijem jedan tiket ,mada igram prelaze sa sicom jer sam degenerik jebeni

  3. au kakav zicer Bajern 2.25 propade zbog Fenera glupog aaa

  4. Toronto 2, Miks manje od 18.5, Monro manje od 16.5
    Arizona Diamondbacks- LA Dodgers 2
    San Francisko- Kolorado 1 (bejzbol)

  5. Bandi, igraš ti nekad fudbal na kladži il' samo basket i bejzbol? :)

  6. igram i Palma namesti gol u nadoknadi i padnem

  7. Jagodina x-1, čelzi 2, psž x, atletiko 2, milan x-1 i hofenhajm 2-3, kvota 350.

    а не верујем да ће милан смрдљиви да ме усере, и то монтоливо са 25 метара семе му јебем.

  8. Lejkersi H2
    Cikako vise od 185.5

    jbt na ovom tamo sajtu igram NBA jer nema sta drugo.. I provalio sam da solidno pogadjam.. Kad stavim 3-5 tekmi, ili ubodem ili padnem na jednu.. retko promasim bas dosta, dok mi se u fudbalu to desava.. a analiza mi je fazon kako mi mozak radi tad..

  9. Zao mi sto ne stigoh da ispisem tikete jutros. Za mene odlican dan. Igrao za 500 sevilju i celzi uzeo 1800 i drugi za 500 bazel, milan, mlada bolesljiva i leverkuzen i uzeo 2300. A na jednom za 50 pogodio sevilju, istanbul bb(imaju 13 pobeda zaredom), parmu x2, benfiku, padovu 3+ i promasio dvojke sent etjen ( lagano moglo da dodje imali brdo prilika u drugom) i standard lijez.

  10. Ko je ispratio moje prognoze sa vrha stranice, uzeo je dve crvene.

  11. Meni neverovatno dobar dan. Al ne kacim jer igram onaj sistem, pa mi nije frka i kad padnem, a ne bih vas da rusim.

  12. Pa prilicno je realno danas doslo. I juce bi bilo mnogo dobro samo da barsa ne sjeba.

  13. Igrao sam i Porto i Milan na lajvu. Dobio porto 3:1, al jedva nekako na kraju.

    I cini mi se da je na 3 utakmice danas dosao crveni karton protiv mog tima. To mi se nikad nije desilo. Milan, Svonsi i Getafe.

  14. Ja danas ojebao fino

    Liverpula gg drugo
    milan iz keca
    Atletiko h2
    valensija kec i triplus
    čelzi nula do dva

    Sa eurom oko 50

  15. Od 15 tiketa jedan sam prošao,ali taman da budem 100din u plusu nabacao s tim neke igrače nba ne mogu imena da izgovorim ,kacim ujutru,a dobitni tiket posle 4 meseca glasi
    čelzi 2
    leverkuzen gg
    hofenhajm daje 2+
    Napoli 1

    sad nastavljam kao nekada da jebem ,danas mi palo bar 5 tiketa za jednu ,mocarte drži gaće

  16. Bra'o ljudovi.

    Nego, imam jedan predlog za sutra, Estoril - Fereira 1 @1.70.

    Cele sezone potcenjuju taj Estoril, a oni fino drže to četvrto mesto. A Fereira je tamo oko zone ispadanja.

    Reding i Lester će verovatno biti do jaja meč, 3+ je 1.75...

  17. lester otkad se i zvanicno plasirao u pl igraju lose ja mislim poraz i remi ,izgleda guraju klince a reding se bori za plejof tako da ...

  18. Da, može da se iskombinuje 1 i 3+.

  19. Ja odigra ovako. Po larijevom savetu estoril 1, lester 3-5 (2kvota a 1,75 na 3+ tako da cu sada cesce umesto 3+ da igram ovo) dizon gg i twente II sam igrao kombinaciju ili kec ili tri plus (fina igra nisam do sad znao da ima) kvota oko 9.

  20. Fino iskombinovano. Kolika je kvota na 1 ili 3+?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.