Кладионица

  1. Добитни:
    ЦСКА 1и+ (142.5)
    Милано хендикеп1 (4.5)
    Крстић + (11.5)
    Дијамантидис + (10.5, хтео прво хрвата РН Укића преко 5.5 па погрешио шифру, и реко' да не дирам)
    Атлетико 1&2-3
    Сент Етјен х-1
    квота 123.

  2. 50 дин Џанки, класика.

  3. Одиграо Бронби из зајебанције, дошо, ставио Блекбурн на размишљање, пао. ...

  4. Pasce tilmo na jos 2,3 sigurno. Jebiga, da se zmijuga tako lako pogadja makar i sa kvotama 1.2 svi bi samo to igrali.

  5. Има ли ко 20 центи да посуди на ввину?

  6. Joj da ne igram ove jebene tikete po 100 dinara ubio bi kladzu i juce i danas ove od 500 pogodio prava stvar da se igra kosarka da domacin da vise poena u prvom juce i danas i cska i real dosli bila granica 40 i 36 i dodam
    Jos nekog igraca plus i 1700 za 500 dinara. Mec, nansi, dodreht i sent etjen sam jos ihrao kvota oko 6. Smanjili na dodreht. Al samo kad sam u plusu za taj dan, mali plus ali plus.

  7. Moja dva najveca fixa danas su:

    Notingem-Birmingem, goleada i 1-1i3+... bice 5-2 fazon.
    Hamburg-Volfsburg 1X, kvota 1.82. Nemojte da se zajebavamo, pa ne igraju sa Realom...

  8. Od onoga sto nisam smeo da stavim na tiekt mislim da ce doci

    Werder poluvreme ili kraj kec , kvota oko 2
    Svonsi dvojka ili da daju gol u drugom
    Parma - Inter X
    Bajern ce da se izivljava na ovom Braunsvajgu mucenom

  9. Ova Lokomotiva Moskva kao da igra za kilo banane a ne za titulu, majke im ga glupe

  10. Hoce li neko da pouzimamo novce danas ili ne?

  11. Kacite predloge za NBA

  12. Stavio sam na uzivo kladjenju 100 kinti na tacan rez Djovak : Fedex 0:2.
    I na 40:40 sam hteo da odigram, kvota 12.75 i ovaj uzme u medjuvremenu 2 poena i padne kvota na 8.75

  13. NEMOJ DA PREDAS DJOVACE PICKO!

  14. Какви су смрдљивци ови из бајерна матер им јебем, није их срамота да играју као пичке три утакмице за редом, са брауншвајгом јебеним, ало бре. И вердер, у 18. минуту 1:1, и не могу да падну два гола до краја утакмице, не верујем, аукурац. А италијани лепо играју сад, пљуште голови, све редом сам хватао, а квоте разбијају.
    Бајерне, јеб'о сам ти мајку.

  15. Јебем ти гвардиола матер цигањску говнарчино једна, па хајнкес је за тебе бог говно једно.
    Чекам да дају два гола смрдљивци, дабогда попушили све могуће курце до краја ове и следеће сезоне, мршупичкуматерину.

  16. Тако јебемуматер, дај још један молим вас, само још један и ништа више, 'ајде у курац, купићу карту да вас гледам са разним кајзерслаутернима, а даааааај.

  17. I ja čekam dvojku, isto sam računao da neće da se brukaju opet, da će odigrati sportski, al Španac je to.

  18. Dobro sam izmalerisao :)

  19. Ko prati BDM™ tipove, mozda bude mogao sebi da kupi duks i farmerke.

    Toronto-Bruklin probati 2 2.30/ispod 18i30, najpribliznije kvote danas, mocartovih 2.30/1.70 su 50% sanse realne, Toronto prvi put u PO, Bruklin svi matore, veoma dobre sanse da ih kecnu u prvoj i zavrse posao.

    Na preostale tri tekme je kvota na sve dvojke tacno 4...moze i neki sistem da se odigra...

    LAC-GS H2 7.5 prevelika je razlika da Klipersi to pokriju...u MaxBetu H32 10,5 1.65 mozda najbolja kvota.

    Oklahoma-Memfis doh1

    Inidana-Atlanta H1 7.5 jebace ih.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.