Кладионица

  1. Moj тикет иде ,фали ми још само Милан и да завршимо ту причу.

    На вукајлијашком за сада само Клуж и Реал из кеца.....(Реал мој фикс да се зна :) а ови Румуни ме изненадили...)

  2. Milan - Okser 1
    Arsenal - Braga 1
    Zilina - Celsi 2

    kvota 2.18

    Dobitni :D

    Тикет вукајлијаша за СРЕДУ:

    Арсенал - Брага ГГ (2.00) - Жњи
    Клуж - Базел 1 (2.35) - НМФ
    Реал М. - Ајакс 1-1 (1.77) - Лаки
    Шахтјор - Партизан тим2 1+ (1.8) - Пеки д Џем
    Марсеј - Спартак М. 1 (1.7) - Млата

    Квота: 25.46

    2 od 5 ,slabo ...

  3. Опасно испушисмо ноћас. :Д А стварно сам био убеђен да ће Брага да забоде тај гол. Но, 'оћете ли да бацамо паре и сутра? :)

  4. Нема стајања. Ко неће, не мора ни да одигра, али мислим да 100 динара свакодневно бацамо и на много глупље ствари.

    Предлажем да сутра одиграмо донекле зихерашки, да пробамо да пробијемо лед. Не скроз (типа квоте 1.2), али да се ограничимо на, рецимо, 1.8.

    АЗ Алкмар - Шериф 1 (1.5)

  5. Ахахаахах, ајде!
    Getafe - Odense 1 (1.45) Беммуматер, треба да добију Оденс.

  6. Ја ћу свој сигуран фикс да вам постујем сутра ,до сад на вукајлија тикетима има 2 од 2 погодака....

  7. Лозана-ЦСКА 2.....Ја ћу кућу сутра на то да ставим,мора једном да крене! =)

  8. То! Добро да је неко ставио ЦСКА.

    Лозана је отплесала своје. Избацили су Рандерс, избацили су Локомотиву, мислим да је и више него довољно за клуб тог ранга. А сад мало да губе... :)

  9. Ма стави је онда 2-2,нек' иде живот!! =) Зезам се,то ћу ја да грувам прелазе сам... =)

  10. Мој данашњи тикет

    Порто - Рапид Беч 1
    Ливерпул - Стеауа 1
    Леверкузен - Росенборг 1

    квота 2.28

    на вукајлијашки стављам Штутгарт - Јанг Бојс 1 .....

  11. Lakija boli penis,on igra one ziheraske tikete i dobija,a mi se ovde zajebavamo. :) Laki svaka cast,ko nije alav,taj ce i da ima.. :) Ja sam alav.. :D

  12. S obzirom na to da Vukajlijaški tiket nije sasvim definisan za današnji dan, odigrao sam ovo:

    Bayer - Rosenborg 1
    AZ - Šerif 1
    Lausanne - CSKA 2
    Getafe - Odense 1
    Štutgart - Jang Bojz 1
    Porto - Rapid 1

    Dakle, ovo je svojevrsni fjužn Lakijevog i Vukajlijaškog tiketa. :)

  13. Jbg,ja taman hteo da se hvalim ali penis...odigram neke tiket,i ostane mi 20 din i nabacam sledece:
    Dinamo Z. 2+ -3,30
    Stjarnan-Hafnarfjordur 2+pp -2,15
    Gent 2+ -3,70
    Juventus 2+pp -2,50
    Dinamo K. 4+ - 3,20...sve to prodje u 19:00h i ostane mi Sturgart 2+pp i Sevilja 3+ za 22300...Jbg,Stutgart 1-0 poluvremen,uzeo sam na uzivo nesto,branio se da nece pasti vise od 1,5 gol u prvom..da je doslo,branio bi Sevilju,ali nece pa nece.. :) Elem,dosta bolji dan od juce,slucajno mi lik stavio Koblenz na tiket,igra u subotu a prosao sam Man City 2,Cska daje gol u oba pol,Leverkuzen 3+,Az 1,i Zenit 2(vodi 0-3 na poluvremnu)..tako da cu u subotu verovatno braniti ove Nemce.. :)

  14. Тикети лете на све стране :)

    Ако све остане овако до краја изашао сам и ја и вукајлијашки тикет.

    ЕДИТ: курац , на вукајлијашком треба и Хетафе да победи а тренутно је 1-1

  15. Ето , изашли смо сви.Да ли је ово први вукајлијашки тикет који је прошао?Нисам пратио баш много претходна дешавања..

    :конфете , ватромет , шампањац , лудница: :))

  16. Napokon da izađem. :)
    Da l' je prvi Vukajlijaški ili nije, ne znam, jer ga nismo ozvaničili, ali uglavnom, izašlo je. I da nije bilo Vukajlije, ovo slatko danas ne bi bilo na mom stolu, tj. ne bih uzeo ove tri 'iljade koje delim s drugom.

  17. Два тикета за редом , и три поготка за редом на вукајлија тикетима....оће ме ,оће ме :))

  18. Laki, ispucaj se za subotu dok te 'oće. :D
    Šalu na stranu, da počnemo mi sledeći Vukajlija tiket? Pošto za sutra nemam ama baš nikakav predlog dajem za subotu Everton - Newcastle 1 (1.60).

  19. Isto za subotu,Fiorentina-Lacio 1. ( 2,00 )

    Ono,Fiorentina već neko vreme nije dobila takmičarski meč računajući i prošlu sezonu a nije da igraju loše (pratim ih redovno jer navijam za njih od žabara) sad igraju gajbi,ostao im je skroz ok tim,kvota 2 lepa,Lacio protivnik koji jebem mu mater može da se dobije.

  20. Sunderland-Arsenal 2 (1.65)

    Raspucali se sa Bragom žešće. Prodadio lepo napad, tečna igra. Očekujem dobru igru.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.