Кладионица

  1. Od mene za subotu golovi...Wolfsburg-Hanover 2+pp..

  2. cek i ja da se kocim: porto-1, getafe-1, aek-1. Az-1, leverkuzen-1 dodje

  3. Јуче сам отиш'о код друга на кафу... И тако. :)

    Жњи, мајку му, мог'о си да ме одмениш, да се барем та три фикса озваниче. Но, нема везе, рачунамо га као први добитни. ;)

    Налупао сам на брзину 5 комада на по 20 динара, а на 900 сам одиграо наша три меча. 3 црвене, ја задовољан.

    Пар за данас ћу да оставим мало касније. Сад сам у пролазу одиграо Матерсзбург 1-2 и везао са још три меча. Касније ћу вероватно и да га синглирам. Све ме асоцира на то да може да изађе.

    Жњи, од сад си званично мој заменик, нема зајебавања, радимо озбиљно. Ево, чак је и бвдлга пробио лед. :) Шалу на страну, ко год види да је скупљено 4 фикса, може да озваничи Вукајлијашки тикет. Касније се само едитују нови типови, али у догледно време. Значи, барем сат времена пре почетка првог меча на тикету.

    Све најбоље, коцкари!

  4. Moj tip za danas,Shamrock-Galway GG..Za sutra sam stavio Wolfsburg 2+pp...

  5. И трудите се да остављате фиксеве дан за дан или барем увече за сутрадан. Јако је непрегледно овако.

    бвдлга, не знам зашто то. Ирска је иначе лига у којој се игра јако чврсто, са мало голова. А на последњих једанаест мечева када је Шамрок гостио Галвеј, само два пута су оба тима погодила мрежу. Очекујем мрљаву победу Шамрока, типа 1:0 (0:0). Твоје мишљење, нећу да задирем у то, само ти скрећем пажњу.

    Мој фикс:

    Гројтер - ФСВ Франкфурт 1 (1.8)

  6. Овако , мој тикет за данас , чисто рекреативан да се испрати , не полажем велике наде у њега...ценим да ће се низ прекинути..

    Бохеми.Д - Бреј 1
    Шамрок - Галвеј 1
    Трабзпн - Вестел 1
    Соленау - Ласк 2

    квота 3.43

    За вукајлијашки предлажем Аирбус - ТНС 2 квота 1.70

  7. Последњи пут кад сам се улоговао ти још ниси предложио Штутгарт, па га нисам одиграо, јебига.

    Ај'те, људи, дајте нешто, почиње ми Гројтер у шест. Настављамо у истом ритму, квоте до 1.8.

  8. Jbm li ga NMF,svaki petak igram Irce golove,uglavnom dolaze...Promenicu nije frka,ali ne bi bas Bohemians 2+pp,ne mogu ni oni stalno da dolaze. Neka bude onda za danas ako stignemo Wisla Krakow 1...

  9. И ја кењам много. Видећеш кад Висла буде продала, а ови изађу. Не иду ми та двоумљења никако. :)

    Ајде, ако није проблем, ипак да узмемо Вислу. Шамрок ГГ мислим да чак бије у 2.00.

  10. Neka bude Wisla onda..mada sam to nisam lepo pogledao.. :) Sta imamo za sada?

  11. Гројтер, ТНС и Вислу. Чекамо до пола шест и то је то. Морам да стигнем да уплатим ово и Матерсбург из 1 у 2.

  12. Први пут, други пут, трећи пут, продато!

    Вукајлијашки тикет за ПЕТАК:

    Гројтер Фирт - ФСВ Франкфурт 1 (1.8)
    Ербас - ТНС 2 (1.65)
    Висла Краков - Корона 1 (1.65)

    Квота: 4.90

  13. hahaha najgora sorta vukajlijasi- kockari :). NMF 'si i ti iz kv-a?

  14. Ноуп.

    За'вати ме трагедија сад. Поменуо сам горе тикет, уплатио сам га још јутрос на 75 динара:

    Гројтер 1 - воде
    Матерсбург 1-2 (0:1 полувреме)
    Пакси 2 - изашло
    Металург Доњецк 2 - изашло

    Ове последње две дођу из један у два, а ја се ухватио за јебени Матерсбург!

  15. fuck , prodao me Trabzon , a znam da Nemce i Turke nikada ne trena igrati.....kurac,.....

  16. Јебига, барем главни тикет нека ми изађе. Гројтер изаш'о, Д Њу Сентс повели, а Висла водила на полувремену, сад је 1-1.

    Да се похвалим, откад смо кренули с овим, само Алборг нисам погодио у недељу. 6/7 :)

    Едит: Лаки, одмори мало, не може сваки дан. :)

  17. Visla 2-2...to ti je kad menjamo,Galvej ima jos poluvreme da ga metne... :/

  18. И сам сам тако рек'о. Сад само да га не да Галвеј, јер идем да се обесим. Не би требало, имају и играча мање. А кад сам слепац!

  19. Ја чекам за исплату ГГ...Рекао сам себи,идем ѕбубати леваке ѕа 50 дин,па шта буде... =)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.