Кладионица

  1. Тикет вукајлијаша за СУБОТУ:
    Евертон - Њукасл 1 (1.7) - Жњи
    Фиорентина - Лацио 1 (2.00) - Гвозденовић
    Сандерленд - Арсенал 2 (1.7) - банић
    Волфсбург - Хановер I2+ (1.95) - бвдлга
    Јагодина - БСК 1 (1.75) - НМФ
    Тотенхем - Вулвс 1 (1.4) - Двајт
    Квота: 27.61

    Kolega Vlatko, to ja predložih još juče. Baci pogled šta nije igrano, pa to predloži da ne dupliramo. I ja sam izabrao Everton jer deluju stabilno, a Njukasl mi izgleda mršavo, čak su u prošlom kolu pukli kod kuće koliko se sećam.

  2. Добродошао, бата Влајко.

    Жњи већ турио то.

  3. Kolega Vlatko, to ja predložih još juče. Baci pogled šta nije igrano,

    Nisam znao jbg. Mislim da sam uzeo listu u ruke posle aprila meseca prvi put. S tim što sam igrao jedan tiket za svetsko i sad na naše i Farane 0-2, jebem ti Žigića, morao da ga zvekne u zaustavnom vremenu. Njukasli je izgubio od Blekpula kući, a valjda u prošlom igrali nerešeno sa Vulfsima.

    Добродошао, бата Влајко.

    Fala, još samo da se setim nečeg drugog da predložim, mada sam zarđao.

  4. Njukasli je izgubio od Blekpula kući

    E jeste! Zato mislim da ne mogu protiv Evertona koji puca od samopouzdanja posle Mančestera. :)

  5. Ала вас је наложио Данкан , не верујем ...... :))

  6. Zato mislim da ne mogu protiv Evertona koji puca od samopouzdanja posle Mančestera. :)

    Normalno. I ja to mislim. Pa sad ako zajebu, linčujemo Dankana.

  7. Лаки, типуј ти. Сутра ће да се занесеш и нема ништа од тога, а пожељно је да се све среди до 14:00.

    Опаде ти просек, ТНС 2-2. :П

  8. Сутра ћу да поставим предлог за заједнички, сада немам воље... :)

  9. Da,ovaj vukajlijaški tiket treba da bude kvota uvek oko 20 minimum,da bude pogodan za 50 dindži,pravi narodni tiket.

    Šta treba da predlažemo ovde zihere,pa da me posle vijaju ljudi što su stavili dve iljade dinara a Milan nije dobio Empoli. :)

    Takve stvari igramo i kudimo se u svojoj režiji.

    Inače dobar mi izgleda ovaj u subotu evo,razdevičiću uplatu vukajlijaškog ovaj vikend.Dobra insitucija taj tiket,najproduktivniji deo sajta realno je ovaj. :))

  10. Уплаћујем и ја стотку на овај наш тикет, добро је и да нисам ја ни један пар типовао, ја усерем увек. :)

  11. To Gvozdene, narodni tiket! Ovo mora da se definiše. :)

  12. Ајмо, ко ће? :)

    Онај ко пита. :)

  13. Боље Гвозденовић, он је добар са дефинисањем кладионичарских термина. :)

    Мени се ионако нека дефиниција мота цео дан по глави, а мрзи ме да пишем...

  14. Астон Вила - Болтон 1 (1.7)
    Астон Вила за сад кући има 2-0-0 без примљеног гола, па мислим да би требало да победе Болтон.

  15. Ја овај постојећи не бих да дирам. Ајде товарите за следећи.

  16. Ни ја ту ништа не бих диро. Значи, мој предлог за нови је Астон Вила 1.

  17. Tipujem da će vas sjebati Njukasl.

  18. Ако се не покрпи за други тикет, додајте Свонси. Сканторп неочекивано добро почео, а реално, немају тим за Чемпионшип. Домаћин са великим амбицијама, једни су од бољих у лиги и, ако ништа друго, иду у плеј-оф. Нема места киксевима на оваквим мечевима ако хоће да остваре тај циљ. Кец као теле!

  19. Зиљчо, немој да нам убијаш ентузијазам. Ви'ш како смо се лепо наложили...

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.