Кладионица

  1. Тикет вукајлијаша за СУБОТУ:

    Евертон - Њукасл 1 (1.7) - Жњи
    Фиорентина - Лацио 1 (2.00) - Гвозденовић
    Сандерленд - Арсенал 2 (1.7) - банић
    Волфсбург - Хановер I2+ (1.95) - бвдлга
    Јагодина - БСК 1 (1.75) - НМФ
    Тотенхем - Вулвс 1 (1.4) - Двајт

    Квота: 27.61

  2. Jos jedan i taman sa 100 din da se isprati..Ako ne bude,ja cu za 200 da metnem.

  3. Stavi i Totenhem keca, samo 1.4 kvota ali to je kao neka sigurica.

  4. Ljudi ja mislim da Everton dolazi, nije zbog Dankana našega, ja mislim da stvarno dolazi. Pa sad...

  5. Јак је Евертон, али није Њукасл за потцењивање. Нисам гледао ове сезоне ни једне, ни друге, али, онако, по играчком кадру, и ја ценим да би требало да изађе кец, само сам очекивао већу квоту.

  6. Ti NMF vec objavio konacan tiket ili sta ?Ja i ne znam sta ima za sutra ,kad odem u kladionicu videcu sta cu da igram...

    A danas bas los dan , kad pomisli da sam hteo da stavim Samrok Bohemians i Lask bez Trabzona.... stoka alava....

  7. Све нас је више, а ја нисам за то да се форсира много парова на тикету. Дај ти сутра предлог, па ћемо да видимо. Можда поделимо на два. Већ има 6 мечева, и твој седам, па још неко 8... То је већ много.

  8. Ja sam već igrao neki za sutra (tad još nije bio definisan Vukajlijaški), a ovaj naš ću ujutru da uplatim.
    Igrao:

    WBA - Birmingham 0-2 (1.62)
    Everton - Newcastle 1 (1.70)
    Werder - Mainz 1 (1.40)
    Aston Vila - Bolton 1 (1.85)

  9. И није толико лош. Није било много продаја. Е, сад, то што се ми од пуног џака пичке хватамо за курац, јебига!

  10. Onda jedino da napravimo dva. :Đ

  11. Па то. Мислим да је најбоље да саставимо један зихерашки, а све што претекне иде на други.

  12. Apsolutno se slažem. Dakle, jedan za vađenje, jedan u eksperimentalne svrhe. :)

    Волфсбург - Хановер I2+ (1.95) - бвдлга

    Je l' ovo prvo poluvreme?!

  13. Ja nisam za taj ziheraski,to mogu i sam da stavim kvote 1,25...Bolje ovako od 1,6 pa do 2,30 recimo,nebitno,stavljaj koliko god,pa neka izaberu ljudi sta hoce da igraju...neka bude 10 parova,ne mora svih 10,neka se odabere 6 po svojoj zelji...

  14. Чекамо до сутра у два, па онда да распоређујемо. Ако не будем стиг'о ја, стави 3-4 меча са најмањим квотама (с тим да предност имају кечеви) на један, остало на други.

  15. Da da,dva plus prvo poluvreme...

  16. Ok, rek'o da nije štamparska greška, a očekivao sam i jaču kvotu.

  17. Брате, видиш да нико није луд да стави квоту испод 1.4, то можеш и рендом да бодеш по листи. Поента да све што предложимо изађе. Нећу нпр. да одиграм Жњијев пар, а твој не.

  18. Зато на реалнији тикет ставиш мало већи кеш, а остало чисто испоштујеш на 50-100 динџи.

  19. ja ladno nisam imao pojma o nekim vukajlijaškim tiketima. Mada može :)
    Ako odlučujete da ga pravite ja sam reko Everton - Njukasl 1.

    Kvota 1.6 Njukaslu je i ovo dosta, a Everton mnogo dobro igra, a predzadnji je. Redno je da pobedi.