Кладионица

  1. Ја сам поред вукајлијашког одиграо још један тикет на 150 динара. Написао сам већ. За 3000 сам пао само на јебену Валенсију 3+.

    Пеки, они парови које сам исписао 10/11 су били моји фиксеви за вукајлијашке тикете до сад. Ту се придодаје погођен кец на Катанију. Значи, сад је 11/12. Ех, да сам синглирао све то...

  2. Дај свој допринос сутрашњем тикету.

  3. Двоумим се тренутно. Оставићу свој тип сутра у току дана.

  4. Бреда - Венло 1 (1.65)

  5. Ехеееееееееееееј! Што вас нема? Ајде више, пролази дан. Још једна шанса да се згрне кеш одлази у неповрат. :)

  6. Чекао сам више од пола сата да видим предлоге и онда отишао у клаџу и одиграо следеће:

    виљареал 1 и 2-3 гола
    јувентус 1 и 2-3 гола

    Јер нисам смислио ништа паметније, а ова 2 наша предлога чине квоту 2 и нешто.

  7. Ја ништа нисам играо за данас , тачније нисам имао с чим.Сутра је нови дан,нови избори ,а прекосутра још бољи избори....

  8. sjebase me svedjani na 3+, mamicu im jebem, a gori im pod nogama za ispadanje i jednim i drugima.

    moze juventus iz kec u kec? ovo sos pita

    EDIT: kad god biram 2-3 ili 3+ uvijek izaberem najgore, jebem li ga
    ja se nasao na svedsku drugu kladiti, jebo me ker glupa

  9. Опет забушавате, вукајлијаши. Ја сам од све муке одиграо на 50 кинти Бреду и Јуве тачне резултате 2:1.

  10. i bi 3:1, al juve ga izduva,ccc.

  11. Ех, Стивене, ова наша квота 2.8 изађе. Јес' мала, ал' није за бацање. :)

  12. Bangor city 1-1

    Partizan X-1

    St.Patrick 1

    Shamrock X-1

  13. Дајте предлоге за данас. Од мене:

    Ахен - Падерборн ГГ (1.72)

  14. Partizan-Spartak Subotica 3+ 1.8
    Bursaspor-Bucaspor 0-2 1.65
    Portsmaut-lester Tim2 1+ 1.3
    Slovačko-Slavia 1X 1.41
    Braga-Naval 1H 2.2
    ------------------------------------
    250 dinara 11.97

  15. Активирајте се, људи. Сутра пун курац утакмица.

    Ја сам одиграо Американке у кошарци, Тринец - хокеј, и оборио ме овај мој Ахен ГГ за 3000.

  16. Ја за вечерас ставио Шамрок и за сутра неколико.Шамрок води 2-0 тренутно..

    Бар вечерас нећу да качим химну :)

    А за сутра предлажем .... мртви Евертон ....... значи Фулам - Евертон 2 квота 2.70 .Стварно би ред био да и они победе неког , црној серији се мора стати на пут ,сад ил никад... :) , ето ставите ако оћете...

  17. И још један радикалан предлог.Ко хоће нека игра сингл.

    Херкулес - Севиља 1 квота 3.10

    Имају добар тим , у секунди умели да одваљују са по 4,5 према 0 . Изненадили Барсу ,Трезеже игра за њих (па добро , ово и није неки плус :)) , домаћи терен ,велика мотивација.....

  18. Ne bih se slozio, Sevilja ima loš skor, mora da pocne da uzima bodove, a Herkules je dobra šansa.Tako da, 2 čista.

  19. Видећемо у недељу :)

  20. Џанки, дајеш свој најсигурнији фикс за сутра. Неколико аутора то уради и имамо "Вукајлијашки тикет".

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.